Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mi lesz a Fidessze...

Szerintetek mi lesz a Fidesszel a Néppártban?

Figyelt kérdés
Befejezik ezt a nevetséges "Brüsszel" elleni plakát kampányt, bocsánatot kér a Néppártól, és ezzel szent a béke? És tőlünk mikor kér bocsánatot, hogy a Magyar nép szeme elé tol egy ilyen óvodás szintnek értelmezhető szöveget. (Állítsuk meg Brüsszelt, ez veszélyes, stop soros) Ezzel minket is lejárat, nem csak magát.

2019. márc. 13. 09:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%
Egy komolyabb? Tudsz nekem mondani egy olyan komolyabb ellenzeki figurat? Egyedul Toroczkairol tudok.
2019. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Viszont ot nem nagyon tudjak kikezdeni, sem az atv majmai, sem a hirtv Fohose.. megpedig azert, mert mindig hu maradt az elveihez, van karaktere.
2019. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

19:27: felhívom a figyelmedet, hogy a Hír TV közben visszatért a Fidesz kebelére, így Toroczkai már hős náluk.

Egyébként meg Toroczkai nem ellenzéki, hanem a Fidesz csatolt része a nevetséges pártjával együtt.

2019. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, hogy visszatért. Amikor nem volt Fidesz kézen sem volt nézhető. Ettól függetlenül szórakoztató műsor(szándékosan nem hitelest írtam).


Persze Toroczkai a Fidesz embere.. meg baloldali is nem? Sőt liberális!. A Baloldali média igen csak szeretné ezt elhitetni a kevésbé intelligens emberekkel, mert a Jobbikból így kivált a kemény mag és hiába húzott be balra, valószínűleg igen sokan elpártoltak tőlük és pont a Mi Hazánk veszi át a Jobbik helyét és főleg oda mentek a szavazók(vagy ugye a Fideszhez). Arra nem gondoltak, hogy egy full ballib csapattal nem sokat javítanak a hlyzetükön, mert aki vérbeli baloldali, az nem fogja szeretni a jobbik jobboldali múltját, viszont, aki a jobbikot jobboldali pártként szerette, azok egy az egyben átpártolnak kisebb részben Toroczkaiékhoz, nagyobb részben a Fideszhez.


De továbbra is kérdezem. Ki olyan ellenzéki politikus van, akit komolyan lehet(ett/ne) venni?


Márki-Zay? Én is bíztam benne, de túl sok a sz@rkeverés közte és az MSZP között.


Fekete-Győr(és a Momentum)? Nagyon komolytalan gyerekek még, pedig ők is érdekesnek tűntek.. vagy legalábbis nagyon rózsaszín ködben élnek. Főleg a "szóvivőjüket" néztem párszor.. hát volt, hogy nekem égett a pofám helyette.


Nagyjából ennyiről tudok, valaki van még?

2019. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

Előző:

Márki-Zay vagy Fekete-Győr vagy Széll Bernadett, stb. mennyivel kevésbe komoly politikus, mint Kósa, Hende, Deutsch vagy Kásler?

2019. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

"Így van! Csak az a baj, hogy O1G firkákkal nem lehet kormányt váltani. Komolyság, az ami hiányzik az ellenzékből!"


az Együtt az LMP vagy a Momentum választási programja nem volt élég komoly?

2019. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A momentum egy vicc. Szerintem ők még vidéken se jártak, pedig itt kellene az embereket felvilágosítani. Az LMP meg a paks kettőn kívül, semmivel nem kampányolt. Az egyetlen egy esélyes ellenzéki jelölt Vona Gábor volt.
2019. márc. 13. 20:19
 18/21 anonim ***** válasza:
46%

16. Egyiket sem bírom az általad felsoroltak közül.


17.


Együtt: https://www.youtube.com/watch?v=eshW7qs_G00&t=315s

LMP: [link]

Momentum: https://www.youtube.com/watch?v=DK9NgEOda3Y

2019. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

az MSZP-re meg még ennyi:


[link]


És ebben nincs benne természetesen az analfabetizmus.

2019. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyenlőre ott tartunk hogy a fidesz el sem ismeri hogy weber ezért a 3 pontért volt itt.

A híradóban és az újságjaikban is azt hozták le hogy weber azért jött hogy-viktor,be kell engedned a migránsokat-

Agyrém szint ez mostmár hogy az igazság és a realitás közelében sincsenek a fidesz hírek nyilatkozatok.

2019. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!