Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen politikai pártot...

Milyen politikai pártot ajánlanátok egy olyannak, aki nem ért egyet a fidesszel?

Figyelt kérdés

Ha nagyon be kéne magam sorolni, akkor nemzeti érzelmű, de inkább liberális, mint konzervatív értékrenddel..

Szimplán csak érdeklődöm a politika iránt, és most van egy kis szabadidőm ( F22)


2018. ápr. 16. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
KDNP
2018. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
LMP
2018. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Első :)))))


Na de komolyra fordítva a szót. Sajnos egy olyan helyzet állt elő hogy nincs erős és normális alternatíva.

Szerintem akik ugyanígy gondolják azoknak alapítaniuk kellene egy új pártot. Aminek az lenne a filozófiája hogy semmi propaganda és semmi kardoskodás a fidesszel és a többi párttal (akkor ezek se támadnak vagy ha mégis akkor nem felvenni a rágalmakat) hanem tettekkel bizonyítani. elég ember van akik hasonló elveket vallanak. Kapásból létrejöhetne egy több millió fős hátterű erős párt. Csak kéne pár normális ember akik szervezik. Szóval nem tüntetést kellene szervezni hanem ezt.

2018. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért kéne magad elkötelezni egy adott párt mellett? Miért ne szimpatizálhatnál egyszerre többel is?


Én például egyetlen párt programjával se értek teljesen egyet, de az LMP, Momentum, Együtt egyaránt kínált nekem tetsző programpontokat, és tevékenységük, vagy legalábbis egyes tagjaik tevékenysége is szimpatikus. Egyértelműen viszont egyik párt mellett sem kötelezem el magam.


Egyébként a Jobbikkal sincs gondom, de más értékrendet képvisel mint én, azért figyelem a tevékenységüket, de csakis taktikai okokból szavaznék rájuk.

2018. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nemzetinek szerintem mindegyik az, csak a fidesz kisajátította a magyar zászlót. A Jobbik kifejezettennemzeti,de a Momentum liberálisabb.
2018. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg még nincs olyan párt és ezt őszintén így gondolom.

Akik ellenzékben szavaztak, azok 90%-a sem meggyőződésből tette, hanem a Fidesz iránti ellenszenvből.

A jövőre nézve, vagy a Fidesz marad örökre, vagy valami teljesen új párt, hiteles, karizmatikus vezetővel, szakértő emberekkel, akik beígérik, hogy az országban nem lesznek migránsok (és ezt komolyan is gondolják) mert az emberek nyugalomban szeretnek élni és a migránsok a vörös posztó, akár tetszik, akár nem.

2018. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
mondjuk ha nem magyargyűlölet és a nemzet utálása lenne a fő ismérve a baloldalnak akkor nem hánynám le őket kapásból meg ha nem nemzetáruló exkommunisták meg rokonaik alkotnák
2018. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkinek a messze legjobb pártot lehet csak ajánlani, a Jobbikot. (Ráadásul az egyetlen igazi jobboldali párt.)
2018. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet nem voltam elég egyértelmű a kérdéssel :D

Belépni szeretnék egybe, de nem tudom melyik illene hozzám...

2018. ápr. 16. 20:53
 10/13 anonim ***** válasza:
hát nem sok választásod van, ha őszinte akarok lenni.
2018. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!