Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet az, hogy Magyarorsz...

Hogy lehet az, hogy Magyarország jól teljesít, és mégis Romániában emelik a nyugdíjakat?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 29. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Csíra nép a román.
2019. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi csak a korábbi önmagunkhoz képest teljesítünk kicsivel jobban, a számok alapján.
2019. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Románia még jobban teljesít.
2019. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Jobban teljesít? A GDP 3-5 százaléka a kint dolgozó és onnan a családnak hazautaló, vagy hazaköltözők pénze. Az EU által utalt meg olyan 4-7 százalék. Mit is teljesítünk mi jobban??????
2019. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert itt Tiborcról szólnak a statisztikák, a románoknál meg átfogóbb jellegű
2019. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Elég humoros amikor a kormány előrelépésről beszél.


Gazdasági növekedésből kivonod az eu támogatást (a hazautalt pénzekről nem is beszélve) és előző évhez képest 95-98% ot teljesítünk.


Ezt aki nem narancssárga szemüveget visel hanyatlásnak illik nevezni.


Tudom, tudom, mirgáncssoroslibsi és akkor már van is a kórházba személyzet... ja nincs

2019. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha Orbánt választják román miniszterelnöknek, ott is szívatva lesznek a nyugdíjasok! Viszont, meg lesznek védve Gyuri bácsitól!
2019. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

No, befogtam az orromat, és ellátogattam a napi.hu-ra, de azt kellett tapasztalnom, hogy a kérdés és a cikk csak néhány szóban, úgymint Románia, Magyarország, nyugdíj és emelés egyeznek.


Arról nem ír, hogy emelik, arról szól, hogy benyújtottak egy törvénytervezetet, ami _emelné_. Ráadásul 2020-tól, ráadásul a mai helyzet a mienknél sokkal-sokkal rosszabbnak tűnik. 2020-ra én is bármit beígérek akárkinek, úgysem fog rá emlékezni..


Egyébként is. Egy ország gazdasági teljesítőképessége mióta van egyenes arányban, ok-okozati összefüggésben az _állami_ nyugdíjak emelkedésével? Nem tagadom, hogy nincs hozzá köze, de a GDP X%-os növekedése nem hoz törvényszerűen X%-os nyugdíj, vagy bérnövekedést egy országban.


Ne érts félre, nem kötekszem, de ez így, ahogy a cikkből levezeted a kérdésedet/állításodat, nem állja meg a helyét.

2019. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én a magyar sajtóban Magyarországról csak a jövőt illető ígéretekben olvasok pozitívumokat.

Tudod: a megszokás és a gyakorlat nagy úr...

2019. júl. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!