Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki azt állítja, hogy azért...

Aki azt állítja, hogy azért szavaz a Fideszre, mert nincs jobb, az mégis milyen pártot szeretne?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag már a politikai skála teljes palettáján vannak pártjaink a Fideszen kívül, szóval nem értem, hogy milyen párt kellene még. Ráadásul, ha megjelenik egy új ellenzéki párt, akkor ezek az emberek egyből elkezdik gyűlölködve gyalázni, ami nálam nagyon nem arra utal, hogy csak jobb híján szavaznak a Fideszre. Nekem nagyon is olyan érzésem van velük kapcsolatban, hogy "el kell pusztítani mindent, ami nem Fidesz" parancssorok futnak ilyenkor az elméjükben.

2019. febr. 24. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mi hazánk.
2019. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Jól érzem, hogy a fideszesek többsége szélsőjobboldali?

2019. febr. 24. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én egy centralista pártot, vagy szakértői kormányt.
2019. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha Puzsér össze tudja boronálni a Jobbikot, az LMP-t és a Momentumot, azaz a 21. századi pártokat, az nekem hatalmas öröm!

Vagy jobb híjján alapítson egy saját centrista pártot.

2019. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Puzsérnak kellene egy saját párt, de nem hiszem, hogy bírná a politikát. Annak a tagnak még Hitlertől is gyengébb az idegrendszere.
2019. febr. 24. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Jobbik ha nem lenne jobbik az lmpre szavaznek. Ha nem lenne LMP meg mindig előbb szavazok gyurcsanyra mint a fideszre pedig valamikor rájuk szavaztam amit már banok.....
2019. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, ebbe a feje tetejére állott világban nehogy már a balra meg szélső balra libsikre szavazzak? Szavazzon az akinek 7 anyukája van de egy se az igazi, az szavazzon! Sok jobbikos, bocsának! Kiábrándult jobbikos ill fideszesek igen, a mi hazánkra fog voksolni mert azért és kész!.
2019. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy konzervatív, értékelvű pártra.

Amelyik alapvetően családcentrikus, gyerekcentrikus, migránsellenes, nem ajnározza a cigányokat, hanem minden bűnözőtől megvédi a tisztességes lakosságot.


De!


Nem korrupt.

Nem tolakszik be mindenhová (ügyészség, bíróság, közmédia).

Nem akarja lesöpörni a másik véleményt, hanem inkább konszenzust keres, ill. az ellenzék értelmes gondolatait beleépíti a saját elképzeléseibe.

Nem állítja az ellenkezőjét annak, amit 10-20 éve állított. Mondjuk nem kommunistázik, miközben tele van volt kommunistával és volt KISZ-titkárral.

Visszaadja az Alkotmánybíróság régebbi határkörét.

Újra lehetővé teszi, hogy aki akarja, annak nyugdíjjárulékának adott része magánnyugdíjpénztárba kerüljön - cserébe nyugdíjas korában kisebb összegű ellátást fog kapni az államtól.

Tiszteli az egyén méltóságát és privát szféráját.

A nemzeti összetartozást nem úgy képzeli, hogy nemzetellenesnek bélyegzi, aki nem ért egyet vele.

Nem rakja tele a hivatalokat saját párthíveivel (=besúgóival).

Nem csinál árokásást a társadalomban.

2019. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Minden párt korrupt, a politika is mindenhol korrupt, csak ezt az egyet ne felejtsétek el, mert utána könnyen pofára estek🤔🤔
2019. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!