Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr magának nem akart...

A rendőr magának nem akart rosszat vagy az egész testületnek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam személyesen egy lopás miatt feljelentést tenni a kapitányságon, de nem nagyon akarta felvenni a feljelentésem rendőrasszony, hanem mellébeszélt, meg mondta, hogy esélytelen meg így meg úgy...

Erre én amikor felhoztam, azt hogy "megcdináljuk -e a feljelentést, mert a Független Rendészeti Lanasztestülethez hajlandó vagyok fordulni". Emkkor azt mondta, hogy "senki nem mondta, hogy nem csináljuk meg".


Szerintetek hirtelen megilyedt vagy nem érdekelte?

Ha igen, akkor a saját magát nem akarta bepanaszoltatni vagy az egész kapitányságot?



2019. júl. 27. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2019. júl. 27. 12:13
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Magának nem, meg a testületnek sem, merr akkor a többiek szétszopatják. Így van ez a mutyiknál is, ha jelented egy másik rendőr mutyiját, szétszivatnak.
2019. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűn csak rontja a bejelentésed a statisztikájukat. Bűncselekmény gyanúja esetén mehet be rendőr, nálunk nem kell hozzá házkutatási engedély sem.
2019. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lemaradt: ha 50 ezer alatti volt a lopás, akkor az szabálysértés. A rendőrség ha tudja is kik lehetnek a tolvajok, nem tud náluk házkutatást tartani. (Pl. falusi körzeti megbízott tudja, hogy ki a pár tolvaj a faluban).
2019. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy milyen házkutatásról beszélsz te.

Hol van itt házkutatás a kérdésben?


Itt arról van szó, hogy lopás miatt tettem feljelentést, nem akarták megcsinálni, de mikor a panwsztestületet említettem, akkor mondta, hogy felveszi a jegyzőkönyvet, gondolom berezelt, hogy be ne jelentsem. A kérdés az volt, hogy ő azt nem akarta, hogy neki legyen baja a panasz jelentéssel vagy az egész testületnek, csak más szóval kérdeztem és közel sem 50 ezer alatti, hanem sokkal de sokkal több, még 120 ezernél is több.

2019. júl. 27. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ki van adva az ukáz, hogy aki hagyja magát elhajtani, azt küldjék el, hogy ne rontsa a statisztikát. Ehhez pedig találják meg az illetőhöz illő hangnemet ( pl. egy levert tükör esetén sok autós kedvét el lehet venni a feljelentéstől azzal, ha mondják neki, hogy beidézik tanúnak kétszer a rendőrségre, egyszer a bíróságra). Nyomozni autóknál se szoktak, még a környező kamerák képeit sem nézik meg.
2019. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!