Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért a messenger-üzit valóban...

Ezért a messenger-üzit valóban fel tudnak jelenteni, vagy ez csak blöff? Nem hiányzik a rendőrség.

Figyelt kérdés

Privátban küldöm.


az előzmény annyi, hogy az én volt barátnő járt egy roma illetővel (és engem is átvert a lány). Tudni akartam, velük mi volt. A srác elvileg eléggé erőszakos volt.


Ráírtam a kisebbségi srácra.

És egy rokonára, mert az üzeneteket általában az egyebekbe teszi, és nem vett észre, gondoltam írok a tesójának. Ő szólt neki, a srác meg elfogadta a felkérést, és betámadott, meg közölte, hogy ez zaklatás és megy a rendőrségre.

Ebből komolyan lehet valami?


Privátban elküldöm. Szerintem semmi jogelleneset nem csináltam.


Aki kéri, annak elküldöm, de kérem, kommentelje.



2019. aug. 1. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Romá úr kicsit túltolta a tász meg a vizestál promóját. Egy üzenet még nem zaklatás. Habár kisebbsíg, szóval bármi előfordulhat. Rájuk más törvények vannak ugye.
2019. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Küldjem?

messenger üzivel kar menni a rendőrségre, úgy, hogy ő kezdett el engem azonnal szidni.

2019. aug. 1. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugizzal mar. Ki foglalkozik ilyennel szerinted?
2019. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb romak csak meg akarnak felelmiteni.

Nem foglalkozik a rendorseg, ha nincs semmilyen fenyegetés

2019. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!