Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ázsiai rendőrök nehezebben...

Az ázsiai rendőrök nehezebben ismerik fel az ázsiai bűnözőket fantomkép alapján mint az europid rendőrök az europid bűnözőket?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szerintem nincs annyira sok különbség az ázsiai emberek arca között mint más népek arca között
2019. szept. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Azt csak te látod egyformának.


Lehet hogy rossz példa, de leírom:

Egy munkahelyen dolgoztam egy fiatal ikerpár lánnyal. Szinte képtelenség volt megkülönböztetni a két kiscsajt, (17 voltak) mert még össze is öltöztek a kis .....!


Egy hét múlva azon kaptam magam, hogy simán megkülönböztetem őket.

2019. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintük meg közöttünk nem.


az emberi arcok között nagyon kicsi a különbség. (ezért nehéz a számítógépes arcfelismerés) a saját rasszunkon belül jellemzően jól elboldogulunk, mert gyerekkorunkban megtanuljuk, de minél másabb egy rassz, annál nehezebb dolgunk van.


nekünk is velük és nekik is velünk.

2019. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Ázsia nagyobb és változatosabb kontinens mint európa vagy Amerika, elég sok látványos különbség van az ázsiaiak között. Más kérdés, hogy nem csak rasszista vagy, de még buta is, hogy minden ázsiait belenyomsz a kelet ázsiai sztereotípiába.
2019. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most itt azert én is elmondom a tapasztalatomat az hogy itt Európában és Amerikában eléggé más és színes a megjelenés

Itt van barna fekete szőke vörös haj szem színből is van fekete barna kék és zöld! Mar ezzel nagyon sok leírást lehet adni! Na meg a magasság itt megtalálható az 1,5 től a 2 méteres ember is mig ott azert van egy nagyon nagy átlag magasság azaz ilyen 1,6 és 1,7 között!


Valamint a stilus ott hajlamosak felvenni egy fajta stílust amit mindneki követ! Nem olyan sokszínű az emberek haja oltozkodese mint itt!


Szoval még ha ők meg tudjak különböztetni egymást maguktól attól még nagyon sokan ugyan ugy néznek ki mivel öltözködésben és testi jellegekben is azonosak!


Pl nem hinned de azert néz ki szinte ugyan ugy ki a legtöbb ázsiai lany mert ugyan azt a haj stílust és smink stílust használják egytől egyig

Pl Koreában!

2019. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sunshinedol Pont hogy fordítva 😂😅 ha jártál volna kelet Ázsiában tudnád hogy ott a média milyen erősen befolyásolja az emberek megjelenését!
2019. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Biztos hogy nem, hiszen a saját rasszon belül könnyű megkülönböztetni az embereket ahogy az előttem válaszolók is említették. És igen, Ázsiában nem csak a "pici csíkszemű kínaiak" vannak, hanem elég sokszínű kontinensről van szó, pl. Egy szingapúri teljesen másképp néz ki mint egy japán
2019. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!