Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha igazoltatás során lejárt...

Ha igazoltatás során lejárt okmányokkal tudom magam igazolni mi történik?

Figyelt kérdés

Büntetés? Vagy elvisznek és meg kell várnom, míg valaki igazol?

Hogy működik ez?


2019. okt. 4. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Semmi. Nem tudod magad igazolni.
2019. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak figyelmeztetett rá a rendőr.
2019. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem magad igazolod hanem a jogi személyt ami nagybetűs ,ennek a jogi szem3lynek te vagy a kezese a jogi ügyekben útvesztőben , de nem vagy köteles viselni sem csinaltatni papírokat semmilyen szerződésed nincs a rendőrs3ggel sem az önkormányzattal sem a kormánnyal .
2019. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem foglalkozik vele, nem érdekli őket. Visszaadja a lejárt dokumentumodat és mész tovább.

A rendőrség már semmivel nem foglalkozik.

2019. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy baleset szemtanúja voltam gyalogosként, ott maradtam segíteni, nagy baj nem történt. Rendőr nem kérte el az irataimat, csak a nevemet, születési időt, anyám nevét, majd a rendszerükben visszaellenőrizte. Szólt, hogy a jogosítványom le fog járni 2 hónap múlva, mondtam, hogy tudok róla.


A személyim 6 hónapja már lejárt akkor, azt meg sem említette nekem. Bár azt is tudtam... 😀

2019. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ot nem is az erdekli.
2019. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!