Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetek mesterlövész?

Hogy lehetek mesterlövész?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet rossz a kategória.. De bocsi. Kérdésem komoly jellegű. Milyen iskolát kell elvégeznem ahoz, hogy mesterlövész legyek? Kizárólag rendőrnek kell mennem? Milyen feltételei vannak? Hol oktatnak mesterlövész képzést? Rendőrségen belül? Válaszokat előre is köszönöm.

Egy férfi.



2019. nov. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
honvédségnél próbálkozz
2019. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Szóval csak rendőrségen belül lehet..

Civil szervezetek nem is foglalkoznak ilyennel? Gondolok itt pl a katasztrófa elhárításra? Fegyveres szerveknél nem is lehet próbálkozni? Csak honvédség/rendőrség?

Kizáró okokat tudtok írni? Pl látás....

2019. nov. 9. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Kataszrófa elhárításnál hova akarsz mesterlövészt? Egyébként max a TEK-nél vagy a Honvédségnél lehetsz csak mesterlövész. Az alap egészségügyi elvárásoknak meg kell felelni (legyél fitt, mentálisan alkalmas), illetve a látásodnak teljesen hibátlannak kell lennie (szemüveg kizáró ok). Részletekért érdeklődj egy toborzóirodán
2019. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

De engem az érdekelne hogy csak a rendőrök közül válogatnak, VAGY civil embert is felvesznek??

2019. nov. 9. 20:55
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

TEK-hez CSAK 5 év rendőri szolgálat után JELENTKEZHETSZ! Szóval..

És én nem vagyok rendőr..


ÉS

Hangsúlyozom, engem az érdekel hogy rendőri szolgálat után lehet jelentkezni, vagy civil emberként is, tehát nem kell hogy rendőr legyek..

2019. nov. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!