Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is röhejes, hogy...

Szerintetek is röhejes, hogy női rendőröket alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Irodában ok, de komolyan.. Mit tud csinálni egy rendőrnő?

Sok rendőrös videót néztem, és a a rendőrnőket röhögve kiütik a bűnözők..



2019. nov. 10. 14:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
#12 Ki mondta hogy csak a párkapcsolatra értem? Felhoztam egy példát.
2019. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Magyarországon egyfős járőrt önállóan a közterületre vezényelni csak olyan feladattal lehet, amelynek ellátása előre láthatóan az életét vagy testi épségét közvetlenül nem veszélyezteti. Az egyfős járőrt a szolgálati feladata biztonságos ellátása érdekében meg kell erősíteni szolgálati kutyával, vagy részére beépített helymeghatározó és riasztó funkcióval ellátott rádiókészüléket kell biztosítani.

Magyarországon járőrpár a járőrszolgálat ellátásának alapvető típusa. Egyikőjük a szolgálatparancsnok kijelölésével a járőrparancsnok, aki a járőrtárs szolgálati elöljárója.

2019. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Előfordul olyan eset is, amikor hiába a vegyes-páros, annak férfitagja nem tud biztosítani/segíteni. Az alábbi fotón a baloldali, az úttesthez közelebbi a járőrpár nőtagja:

[link]

2019. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A járőrpáros nő és férfitagja (2016. 09. 24):


[link]

2019. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy röhejes.


Kihívhatják őket házi perpatvarhoz, elveszett gyerekhez, számtalan egyéb esethez, ahol még jól is jöhet, ha van nő a csapatban. Szerinted a rendőrök munkája csipipuhiból áll? Minden nap mennek és keményen megverekszenek a rosszfiúkkal? :D


A másik téma: Jah, eleve abból indulsz ki, hogy csak visszaütsz a nőnek, mi? :D


Tisztázzuk:

Senkinek nincs joga megütni téged. Se nőnek, se férfinak.

Senkit nincs jogod megütni. Se nőt, se férfit.

Ez bűntény. Lehet hőbörögni, de a törvény bünteti ezt, nagyon helyesen. Nem vagyunk már vademberek.

2019. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

17: akkor betámad egy cigus fecilicus horda és nem ütsz vissza nekik, mert bűntény?:D


Önvédelem..

2019. nov. 10. 16:56
 17/25 anonim ***** válasza:

"Mit tud csinálni egy rendőrnő?"


Beleküld egy kis ólmot a fejedbe.

2019. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazt tudja csinálni, mint a férfi kollégái.

Ahhoz, hogy egy felvegyenek kitanulni a szakmát is a szokásosnál komolyabb fizikai erőnlét kell.

Van rendőrnő ismerősöm, hiába csinos és nőies, bitang erős és ügyes.

Az meg, hogy minek van szükség rendőrökre, nevetséges. Nem kívánom, hogy szükséged legyen rájuk, de majd megtudnád.

Az, hogy trafizni küldik ki őket, nem az ő hibájuk. De nem mellesleg ennek is van haszna, rengeteg halálos közúti baleset történik. Ha folyamatosan lehet ellenőrzésre számolni, akkor legalább lassít a barma, leteszi a telefont a kezéből stb

2019. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki hogy van vele, de engem a hányinger kerülget tőlük! Megvetem az összes ilyen nőt. Persze alapból utálom a rendőröket, de ilyen nulla bites egyenruhás rendőr nőket meglátok, és még feszengenek is rendesen idegbe jövök! Szánalmasak! Ugyanúgy, ahogyan a Katona nők is. A motoros nőktől is hülyét kapok, de az még talán belefér. Az összes többi ilyet betiltanám!
2020. ápr. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
Utolsónak komoly pszichés problémái vannak, feltételezhetően az átlagosnál is kisebb farka tehet róla.
2020. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!