Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is röhejes, hogy...

Szerintetek is röhejes, hogy női rendőröket alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Irodában ok, de komolyan.. Mit tud csinálni egy rendőrnő?

Sok rendőrös videót néztem, és a a rendőrnőket röhögve kiütik a bűnözők..



2019. nov. 10. 14:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy azért látod picinek a farkam, mert éppen anyukád szájában felejtettem. Nem akartam nagy dobra verni, de hát annyira mohó volt. Igazából miattatok csökkent le a közbiztonság színvonala. Nem is miattatok, emiatt a nagy emancipáció miatt! Képzeld csak el azzal az okos kis fejeddel, hogy betörnek hozzátok. Igazi bitang, nem azok az ijedős fajta kigyúrt gyerekek. A férjed éppen élet halál kötött van, mivel dulakodás közben rádőlt egy 150kg os szekrény. Te félig eszméletlenül fekszel a földön. A bűnözők elhúztak. Kinek örülnél jobban? Két jókötésű rendőrnek, vagy egy rendőrnőnek és egy rendőrnek. Utóbbi verzió esetén a férjed meghal, mert rajta marad a szekrény. Előző esetben talán túléli, mert két kékruhás fazon le fogja tudni a mellkasáról a szekrényt. Ez csak egyetlen primitív példa volt, ahol én személy szerint jobban örülnék egy ha tökös csávók érkeznének a helyszínre. A szó minden értelmében! Ez nem jelenti azt, hogy a nők nem lehetnek jobbak más területen, vagy ne lennének egyformán fontosak. Viszont ez szerintem nem az a terület, amit erőltetni kellene.
2021. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szeretnéd, hogy meséljek neked egy testnevelési, és biológus diplomával (mely utóbbi megszerzésének kutatási területe a humán fiziológia volt, ezen belül kifejezetten a sport-élettan, hogy mekkora általánosító baromságokat írsz? Kérdezem ezt ugyancsak férfiként. Egy dolog, hogy a rendőrség színvonala, elvárásai, alkalmazott fizikai normái milyenek, és egy teljesen másik, hogy te azt gondolod, csak azért mert egy nő siet a segítségedre, akkor valószínűleg borítékolva van a veszted. Fogalmad nincs mire képes egy modern felfogással edzett női fizikum, és valószínűleg arról sincs, hogy milyen mélyrepülésben van statisztikailag a standard férfi fizikum. Mutatnék én neked olyan lányokat, hogy a füled ketté állna mire képesek, és nem élsportolók, nem Hulkok, csak hát ez bizonyára számodra elképzelhetetlen!
2021. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Jaa, de ha te vagy a 19-es szerencsétlen, akkor mondjuk kár is a gőzért, mert a szánalomparádé alapján, amit ott összehordtál, nem tartozol a kompetens véleményt megformálni képes személyek közé. Igazából egy dolgot kéne betiltani, az internethasználatot az olyanoknak, mint te.
2021. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek a diplomáid, sem az idióta kutatásaid! Nekem is van diplomám, most akkor hasra kellene esnem tőled vagy mi? Ezek a kutatások általánosságban semmitmondóak, ugyanis nem a valóságot tükrözik. Lehet ezt csűrni csavarni, de egy nő soha nem lesz olyan ügyes, gyors, erős, mint általánosságban a férfi társaik! Hiába fogod nyomatni a hülyeséget, mert ha én úgy kajakból telibe verek egy nőt annak ott off van, ott törik szilánkosra az álla, ahol van. Egyszerűen azért mert gyengébb a csontozata, nem tehet róla, de ez van! Tudod ez olyan dolog, hogy el lehet játszani a nagy női rendőrökkel, milyen vagány az egyenruha, meg lehet feszkózni. Lehet itt mindent, mert ma már nem számítanak semmit a nemi szerepek, de egyet azért jegyezz meg, amikor tényleg sz*r van a palacsintában, amikor ténylegesen kvara nagy gebasz van, akkor kvára nem mindegy, hogy ki van melletted. Ahogy az sem, hogy ki fog mondjuk insadba tenni két kidobót mondjuk egy diszkóban. Mert nem hiszem, hogy a drága látos rendőrnők. Jogom van véleményt formálni, semmivel sincs kevesebb jogom, mint bárkinek!


Egy nő az én szemeben például ne akarjon katona lenni, mert egyszerűen nem oda tartozik! Egy férfi se legyen manikűrös, ha mindenki tudná a szerepét ebben a k*szott társadalomban, akkor nem lenne ennyire rossz itthon a közbiztonság. Igenis csökkentik a közbiztonság szintjét, az adót, amit fizetünk egy jelentős része arra megy el, hogy magamutogató, kiváltságképpen feltűnési viszketekségben szenvedő nők menőzni akarnak és beállnak a rendőrséghez hátráltatni az egyébként jó képességű rendőröket.

2021. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Olyan ostoba vagy, hogy nálad az érettségi is kérdéses!
2021. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!