Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek a Darnózseli...

Szerintetek a Darnózseli hentes tényleg megölte a feleségét?

Figyelt kérdés
Hogyhogy nem találtak DNS-t sehol? Ráadásul a média összevissza beszél, egy füstölőben nem lehet égetni.
2019. nov. 10. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom. Nem láttam és nem hallottam semmit. Ki ölt meg kit és hol?
2019. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, elég sok bizonyíték szól amellett, hogy igen. Hülye lenne beismerni.
2019. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ölte meg, akkor hova lett?
2019. nov. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, hogy nem találtak sehol vért, DNS-t. Másrészt amit a mezőn találtak állítólag máj, tüdő darabokat, ha a hentes ölte volna meg, szerintem azt csak simán oda adta volna a kutyáknak, vagy beledolgozta volna egy hurka-kolbászba...És a gyerekeivel ugyanolyan jó a viszony, márpedig előttük nem lehetett volna eltitkolni, hogyha pszichopata gyilkos. Ami nem kóser egyedül, hogy a telefon cella információi szerint egy helyen mozogtak a nő munkahelyétől hazáig, míg az állítása szerint, abban az időben máshol volt.
2019. nov. 11. 12:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én ritkán szoktam az éjszaka közepén emberi belsőszerveket szétszorni egy random mezőn.

Az, hogy a gyerekei kiallnak mellette, semmit nem jelent.

A nő félt tőle és eltűnt, utoljára vele volt.

2019. nov. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A csávó választási lehetőségei:

a. segit a zsaruknak az életben lévő csaj megtalálásában

b. leül pár évet gyilkosságért

Az első pontot valamiért nem választotta...

2019. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából minden jel arra mutat, vagyis inkabb csak nehany jel, hogy ő ölte meg..utolso napjan a nő a munkahelyen volt, a cellainformaciokbol kiderult, hogy aznap este ott volt, es egyutt mentek a hazhoz. Igazabol ez az egy dolog van ami fixre mondhato a történetből.

Elvileg a kocsiból bevonszolta ejjel, valamint a reten is lattak. De ezt 2 kulon tanu mondta, ami ugye ez alapjan nem 100 százalék nyilván, hiszen falun mindig mindenki lát mindent... Azt is latjak ami igazabol ami meg sem tortent.

Az a resze kicsit az is erdekes számomra, hogy fogja a darabokat, arreb megy a kocsival par km-t, majd fenyes nappal kirazza a zsakot egy eleg nagy ret kozepen...el tudom kepzelni, hogy o tette, de nem hiszem,hogy ugy ahogy a tanu elmondta.

Sokan mondjak, hogy biztos raakarjak kenni a dolgot, de azert utolso ejjelen a nő, valamint a ferfi abba a hazba tartott, vagyis a telefonjuk biztosan.

Az en véleményem szerint ő lehetett a gyilkos, de ez csak egyéni velemenyem.

Magat a gyilkossagot szerintem a tanuvallomasom inkabb zavarosabba teszik.

A hentes a nyilatkozatai alapjan nagyon intelligensnek,okosnak tűnik, es eleg jol adja elo a dolgokat, ezzel egyutt lehet egy pszichopata hidegvérű gyilkos.

Most elegge elvonatkoztatok,de kicsit talan Ted Bundyra emlékeztet, ha lattad a filmet.

Ez igazabol csak az en véleményem, nyilvan nem tudjuk biztosra mi az igazsag.

Az egész csak egy feltételezés.

2019. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, a rétnél igazabol nem vagyok kepbe, hogy ejjel vagy nappal tortent. Latom az elottem levo ejszakat irt, de akkor meg vegkepp nem ertem, hogyan lathattak vaksotetbe azt ahogy a vallomas alapjan , a magas fube porgette a zsákot..
2019. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
A zsákot nappal szórta ki, miután a rendőrség értesítette, hogy mennek kutakodni a neje eltűnése miatt. Bepánikolt és a feldolgozatlan maradékot kiszórta-legalábbis szerintem ezért csak néhány km-re vitte. Mondjuk a réten meg hogy találták volna meg a maréknyi maradványt, ha nem valós a tanú állítása?
2021. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem teszek fel új kérdést, mert megtaláltam ezt, úgyhogy ide írom a kérdéseimet:

A darnózseli hentesnél végeztek hazugságvizsgálatot? Átment rajta?

Mit érezhet egy gyilkos, amikor feldarabolja a gyermekei anyját? Sír? Zokog közben? Vagy tudatmódosítót vesz be? Alkoholt iszik? Nem ihat alkoholt, mert akkor nem lenne ura a tetteinek.

Hogyan lehet ezt ép ésszel végigcsinálni, feldarabolni valakit? Vagy ő a normális és mi vagyunk a nem normálisak, akik képtelenek lennénk ezt végigcsinálni?

2022. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!