Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ismerős hentes átver, mennél...

Ismerős hentes átver, mennél még oda vásárolni?

Figyelt kérdés
Kis falu, egy hentes van. Többször tapasztaltam, hogy 200-300 Ft-ot rátesz, 2 kg helyett 1.70-et ad, de 2 kg-ot számol... mindenki hozzá jár, más lehetőség nincs. Szólnátok a rendszeres átverésért, vagy nem mennétek többet? Ez nagyon kínos.

2019. okt. 1. 16:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Vinnék konyhai mérleget a boltba és miután odaadja, de még nem megyek el hanem én is ráteszem.


Ha így hazugságon kapom emberek előtt az nagyon gáz lesz és elgondolkozik talán a dolgokot.


Ezt követően máskor is vinném a pici konyhai mérleget és ha furcsán néznek elmagyaráznám mért teszem.

2019. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már akkor szóltam volna - udvariasan, rossz szándékot nem feltételezve - amikor először észreveszem. Nem nekem kínos, hanem a hentesnek. Ha viszont következő alkalommal is előfordulna, akkor már erélyesebben jelezném, utána pedig amikor lehet másnál vásárolnék.
2019. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más opció,szólnék.
2019. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a gond, hogy kis faluban szinte nem mer senki szólni, mert aki szól, annak nincs képe továbbra is odamenni. Ezt használja ki a hentes. Nem hiszem, hogy csak téged ver át.
2019. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Olyankor szólnék, amikor senki nincs a boltban első figyelmeztetésként. Ha továbbra is bunkó, akkor vinném én is a mérleget.. Vagy összefognék a többi becsapottal.
2019. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkit átver, kérni kell egy fogyasztóvédelmi ellenőrzést.
2019. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk (Pest megye) pont ezért zárt be a hentes, mert nem ment senki a boltjába az ilyenek miatt.

Most új hentes van, hatalmas táblával, hogy

"ÚJ TULAJDONOSSAL MEGNYITOTT A HENTES"

Ha nálatok is lenne esze a lakosságnak, senki nem menne többet és megoldódna 2 hónap alatt a helyzet.

2019. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Csakhogy ezt idegenekkel, akiket nem ismer, azzal nem csinálja.

2019. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pici falusi dolgot nem értem nem jársz dolgozni egy nagyobb városba ? Mert ott van nagyobb bolt azt ott vásárolj .

Ezt hentest meg hanyagold.

2019. okt. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem. Más ehetőséged biztosan van, hiszen ki tudsz menni a faludból, gondolom.


Ha ez rendszeres, és a pénzzel is meglop, valamint a hús mennyiségével is, akkor soha többé nem vinném hozzá a pénzem.

2019. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!