Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne ilyenkor, ha az...

Mi történne ilyenkor, ha az ügyfél felvenné a nyomozó beszédét?

Figyelt kérdés

Ha egy embert tanúként idéz a rendőrség, amikor megérkezik a páciéns, a nyomozó az irodába való bemenésük után elkezdene a tanúnak olyanokat mondani, mogorva hangon, hogy k...ára nem szereti, ha hülyének nézik és tudja, hogy a tanú követte el a bűncselekményt, és vallja befele, meg más csalárd szavakkal illetnék a tanút, de nem járna a nyomozó szerencsével, tanú maradna a tanú, nem gyanusitott. A tanúnak a pólója alá a nadrágszíjhoz lenne rögzítve egy diktafon és megmutatná a nyomozónak, hogy diktafon felvette minden csalárd, erélyes, mogorva hangját, mindent ami az irodába elhangzott.


Ilyenkor mi történne?


Nem véletlenül kérdezem, mert sajnos ha nem ügyvéddel megy valaki a rendőrségre, van olyan nyomozó, főleg aki már nagyon sok éve ott van és van tekintélye, hogy nagyon embertelen viselkedést tudnak mutatni az ügyfél felé, ha nem azt hallják amit hallani szeretnének.

Nekem egyszer azt mondta a rendőr, hogy bizonyára van mobilom és vegyem elő és kapcsoljam már ki.



2019. nov. 26. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, ha valakinek menni kell kihallgatásra és védő nélkül megy, érdemes óvatosan diktafonra venni az elhangzottakat. Gondolom ez nem ütközik szabályszegésbe.
2019. nov. 26. 18:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi nem történne. Jogod van hozzá!


Én megcsináltam, de sajnos a nyominger nem mondott semmi olyant amit nem kellett volna.


Eleinte laza volt, de valamivel elárulhattam magam mert hirtelen "karót nyelt", és átvedlett teljesen szabályosba.

2019. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unlak már levike.
2019. nov. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WolfyF válasza:

#3

Teljesen felesleges a hozzászólásod. A személyeskedés nem.való ide, és ha unod mi a f...ért olvasod?

2019. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak üzenem.

Az, hogy unol vagy unsz, hogyjobban hangozzon, az csak egy dolog.

Nem muszály válaszolni ám a kérdésekre.

Ez egy olyan oldal ahol kérdezhetünk és válaszolhatunk és mint a való életben, itt sem egyformák a kérdezők, válaszolók, azaz a felhasználók. El kell fogadnod, hogy itt sem egyformák az emberek és mindig is lesz olyan kérdés is, válasz is ami egyik felhasználónak nem testszik, a másik pedig szívesen válaszol, mert tudja a választ. Úgyhogy kicsit vegyél vissza az magadból. Nem te vagy ennek az oldalnak az irányítója, te csak egy felhasználó vagy mint én meg a többi. A stílusodból leköveztetve a munkahelyeden is ideges természetű lehetsz.


Ez a válaszoló azért érzi itt nagynak magát, mert a foglalkozása ügyész, ismerem, de itt csak egy olyan felhasználó mint más.

2019. nov. 29. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:

#2, kérdezőnek:


Remélem hogy csak félrecímezted a kommented, és #3-nak szólt. :)

2019. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a 3# nak szólt. Az 52%-osnak.
2019. nov. 30. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!