Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni ha megfenyeget...

Mit lehet tenni ha megfenyegettek?

Figyelt kérdés
Exem bosszúból megfenyegetett,azzal,hogy felteszi a tel.szamom az internetre,valami ocsmány szöveggel és talán képekkel is.Mit tehetnék?Nem tudom,hogy komolyan vegyem-e?

2019. dec. 12. 10:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hol keressem,hogy ott -e a számom,vagy a képem?
2019. dec. 12. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
cserélj mobilszámot
2019. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt akartam írni mint a 2-es. Cserélsz telefonszámot, és a régit oda adod valaki olyannak aki az ellenséged és zaklatni fogják 😂
2019. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon kell komolyan venni, de nyugodtan megírhatod neki, hogy amint megteszi, azonnal feljelented a rendőrségen, mert nem elég, hogy megaláz, zaklat, de megsérti a személyiségi jogaidat is. Szeretne börönben csücsülni?


És változtasd meg az összes olyan elérhetőségedet, ahol ő el tud érni: telefon, internet stb. Az ex az ex. Ha ilyen szemét ember, akkor pláne ex.

2019. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő haragudott meg rám..egy ideig hivogattam,mert nem tudtam elfelejteni..és ezért akar megbosszulni
2019. dec. 12. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell prolikkal kezdeni. Bár ha te is az vagy kérdező, akkor sorry.

Cseréld le a számodat.

2019. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ő haragudott meg rám..egy ideig hivogattam,mert nem tudtam elfelejteni..és ezért akar megbosszulni"


Ja, végülis te meg telefonon zaklattad. És ha ő meg feljelent zaklatásért mert állandóan hívogattad mint egy idióta, akkor mit csinálsz? :DDDD

2019. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 árokpart ***** válasza:
Sajnos egy megszállt országban két őslakos ( mindenki aki kisember annak számít ) szerelmi vitája abszolút nem fogja érdekelni a hatóságokat, illetve a helytartókat. Sőt jót mulatnak rajta. Kicsit talán nyersen fogalmaztam és messze nem leszólni szeretném a problémát, de ez a kőkemény igazság.
2019. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!