Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy MMORPG játékon életveszély...

Egy MMORPG játékon életveszélyesen megfenyegettek, milyen jogi lépéseket tudnék tenni? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog, egy unatkozó 10 éves takony bepöccent, és konkrétan ezt dobta a fejemhez:

"én nem harcolok én kinyírlak családostól"

Továbbítottam az illetékes staff felé, akik ugyan elismerték, hogy jogos a sérelmem, de mivel nem helyes a képernyőképem, ezért elutasították... már ezért is szeretnék valamit tenni.

Létezik valami ilyesmi jogi szervezet, aki az online fenyegetőzéssel foglalkozik? Mert gondolom a rendőrség csak akkor foglalkozik ilyennel, ha vér folyik.


Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. júl. 26. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan? Felakarsz egy hülye kisgyereket jelenteni? :D



Pls 5 évig wowoztam...egy egész városnyi kölköt feljelenthettem volna akkormár ennyi erővel. :D

2016. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
felesleges. 10 évesen nem büntethető.
2016. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre válaszoljatok, akár esettől függetlenül. Köszönöm!
2016. júl. 26. 10:06
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A #2 megírta. Ha tényleg 10 akkor ennyi.
2016. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Komolytalan az egész. Te tényleg elhiszed hogy egy tízéves meg akarja ölni a családodat?
2016. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyél komolytalan. Csak bekattant és írt egy ilyent. Tudnád, hogy engem naponta hányszor akarnak kinyírni, vagy hányszor vágják azt a fejemhez, hogy kössem fel magam. Évek óta.


Mégis élek és senki nem keresett meg.


De egyébként nyugodtan feljelentheted, besétálsz a rendőrségre, viszed a képernyőmentést és kész. A rendőrök ugyanazt fogják mondani, mint amit itt mi.

2016. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

Ha mar a staff se csinalt semmit akkor ennyi volt, max egy bann amit el tudnal erni...

Te se lehetsz 10-nel tobb ha ezt a szivedre vetted.

2016. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem veszitek észre, hogy én tisztában vagyok vele, hogy ezt ki írta, és mik a VALÓDI szándékai?

Engem az érdekel, hogy milyen érdemit lehetne tenni AKÁR ESETTŐL FÜGGETLENÜL. Aki megírja, annak adok dupla zöld pacsit.

2016. júl. 26. 12:19
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Te meg nem veszed eszre hogy egy jatekrol beszelsz ahol beszolt neked egy verpistike? Ha letezne olyan szervezet ahol ezt komolyan vennek akkor ok lennenek a vilag legelfoglaltabb emberei! Ha meg a jatek Staffja sem vett komolyan akkor te tenyleg azt hiszed hogy mas fog?

VALODI szandekai??? Mond csak egy 10 eves takonypolc mit tud csinalni? Nojj mar fel!

2016. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kovpet ***** válasza:
56%
A konkrét esettől függetlenül egy életveszélyes fenyegetés esetén? Hát rendőrségi feljelentést, mi mást?
2016. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!