Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozó miért volt annyira...

A nyomozó miért volt annyira odáig, hogy vigyem magammal?

Figyelt kérdés

A multhéten voltam a rendőrségen "tanúként" kihallgatáson és nem vittem csak a telefonom, pénztárcám és az irattartóm, zsebben. Amikor az irodába leültem kérdeztem, hogy letehetem a cuccaim erre a kis asztalra, mondta a nyomozó, hogy igen-nyugodtan. Letettem.


Zajlott a kihallgatás, egy idő mulva, kérdeztem, hogy wc-re ki lehet-e menni, felelte a nyomozó, hogy igen. Mondtam, hogy a telefont, pénztárcát itt hagyom, úgyis jövök vissza. Erre fentemm hangon azt mondta nekem a nyomozó, hogy "jajj, vigye csak magával, ne hagyja csak itt, vigye innen magával".


Meglepődtem, mert nem hinném, hogy hozzányulna a dolgaimhoz addig a nyomozó. Nem inden nyomozó ilyen, 100-ból, ha 2 ilyen.


Miért volt ilyen feltűnő hangon ilyen, hogy vigyem csak magammal?



2019. dec. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem akart kompromittálódni!
2019. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy aztán ne jelentsd fel kamura, hogy pénz vagy adatot lopott.
2019. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ja. Aztán ő honnan ismert téged, hogy nem mondod azt ha visszatértél, hogy hiányzik belőle 2000000 forint?!


Vagy hogy nem egy korrupciós kísérletről van szó.


De jó, hogy nincs nagyobb hasfájásod.

2019. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy ne vádold meg hogy ellopta a pénzed
2019. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Náluk ez szabály hogy személyes tárgyak nem mehetnek ki a tanu látóköréből mert onnantól már lehetetlen bizonyítani hogy nem a nyomozó tett bele valamit.
2019. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!