Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a rendőrségi egyenruhák...

Mi a rendőrségi egyenruhák közötti különbség a felhasználás szempontjából?

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy milyen egyenruhát viselnek? Látok kék gyakorlóruhás járőröket láthatósági mellénnyel/nélkül, ing+nyakkendő+tányérsapka kombinációt mellénnyel/nélkül, illetve világoskék inges rendőröket. Ők miben különböznek egymástól? Mikor kell viselni egyáltalán a láthatósági mellényt?

Előre is köszönöm a válaszokat:)



#egyenruha #Rendőr egyenruhák #gyakorlóruházat
2019. dec. 23. 00:05
 1/6 Molyember ***** válasza:
2019. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Miért nem vagyok meglepődve, hogy nem kattinthatóak a képek, nagyításnál meg már nem olvashatóak a 2-es betűmérettel írt szavak.


A kapcsolatom a webhellyel nem biztonságos. Bélát kérték fel webfejlesztésre túlórában, vagy az informatikusokat is kiküldték autósokat bírságolni?

2019. dec. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden szabályoz az országos rendőrfőkapitány írásos utasítása.

Leegyszerűsítve láthatósági mellény akkor kell, ha a járőr közlekedésrendészeti feladatot is kap. A bevetési szervezeti egységek állománya gyakorlót hord szolgálatban. Szolgálati öltözetnél a fehér ingesek a közlekedésrendészetiek, a többiek kékek.



Az országos rendőrfőkapitány 43/2018. (VIII. 7.) ORFK utasítása az Öltözködési Szabályzatróle

[link]

2019. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fingom ki a rendőr, ki a munkásőr, erdész, kerülő, stb.. Voltam katona, de hánytam az egésztől. Annyi hülye embert egy csomóban még életemben nem láttam. Ha rá van írva hogy "rendőr" akkor rendőr, ha nincs akkor munkásőr!
2021. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na nehogy szabályokról beszéljünk ott ahol a főolajszőkítő a belügyminiszter!
2021. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na és hogy van ez az apácáknál, anyácáknál?
2021. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!