Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Teréz körúton tegnap este...

Teréz körúton tegnap este (2019 . december 29) mi történt, hogy mentők és nagy rendőrségi autó villogott? (Nyugati Postával szemben, kb a Zing Burger magasságában)

Figyelt kérdés

Kettő mentőautó is le volt parkolva, mögöttük egy mentőautónál is nagyobb rendőrségi autó, mindhárom ezerrel villogott, és más utca felől is közelgett valami sürgősségi kisautó... Nem álltam le bámészkodni, és forgalmi dugót okozni, gondoltam utánanézek neten, de semmi hírt nem találtam. Tudja valaki, mi történt?

Igazából családunk fiataljai gyakran járnak arra, beülnek suli után ide-oda, ezért lennék kíváncsi, hogy mitől féltsük őket...



2019. dec. 30. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igazából még annyit, hogy úgy láttam, halad mellettük a forgalom azon az oldalon is, ebből arra tippeltem, hogy nem baleset lehet, hanem inkább valamelyik házban, üzletben vagy étteremben lehetett inkább valami....!?!?! Persze lehetséges, hogy tévedek.
2019. dec. 30. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
migráncs támadás volt
2019. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

#2 így van! Sorosmigráncs támadás volt, brüsszeli homolobbi támogatással!!!!888


Engem homokos vonagáborrá változtattak...

de már elmúlt!

2019. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nademostkomolyan! Aláírom, hogy viccesek vagytok, de komolyan kérdeztem, hogy mi volt...!
2019. dec. 30. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!