Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki kozepsulibol rendorn...

Ha valaki kozepsulibol rendornek all?

Figyelt kérdés

Akkor a kapitanysagon kiabalnak vele a felettesei,szigoruak?

Most a rendorseget mindig a filmekbol tudom elkepzelni hogy a nagyobb rangu emberek vezenyelnek kiabalnak a uj emberrel stb.

Erdekelne a rendeszeri palya


2020. jan. 2. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne itt tegyél fel kérdéseket róla. Lesz nyílt nap az egyetemeken, menj el oda és kérdezd meg azokat a fiatalokat akik tényleg már kapcsolatban vannak a rendőri munkával!

Ha én most leírom neked hogy nem, senki nem fog veled kiabálni - akkor elhiszed?

Mi most voltunk a diákjainkkal a helyi rendőr őrsön szervezett programon és nagyon jó volt a hangulat az ott dolgozók között, a fiatalokat is beleértve. De csak olyan adhat neked hiteles választ aki ténylegesen volt ott pályakezdő fiatal.

2020. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van arra időd, hogy rendőr nyomozóként beidézd az embereket éx bizonytalan ideig megvárattasd majd lemész érte, felhívod és megmondod neki, hogy "kérem vallja be, hogy ön követte el a bűncselekményt" de ő fog téged csőbehúzni?


:D Na jó csak vicc volt.


Ezt ne itt kérdezd.

Menj el a rendőrségre és kérd meg őket, hogy segítsenek neked, lássanak eltanáccsal, mert a te nagy álmod az, hogy rendőr legyél.

2020. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet rendőrnek állni középsuliból, először el kell végezned a rendészeti szakközepet(nem tudom most ki a neve). Ha az meg van utána készenlétis leszel, és kirendelnek valahova. Van akit pl a határrendészethez küldik mint kr-es. Egyébként nem igazán ordibálnak veled,főleg nem a kapitányságokon, nem nagyon fogsz ott tartózkodni. Egyébként biztos munkahely, ha sokáig kitartasz akkor a fizetésed is jó lesz, de ne várj csodát azért. Nem fogsz sokat bűnözők után szaladgálni meg ilyenek:D
2020. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éve végeztem. Bármi kérdésed van, írj privátot, ha tènyleg érdekel.
2020. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!