Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek panaszt a rendőrökre,...

Tehetek panaszt a rendőrökre, hogy állandóan zaklatnak?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom, egy rendőrség van itt és állandóan zaklatnak. Tegnap este (6 óra) jöttem haza, és két rendőr, akit látásból ismerek, elém lépett és köszöntek, Jó estét! Biccentettem, hogy Jó estét! és mentem is tovább. Utánam jöttek és megállítottak, hogy fogyasztottam-e valamit. Kérdeztem, mi rosszat csináltam, visszaköszöntem és mentem tovább, csináltam valamit? Azt mondták rutin ellenőrzés. Micsoda?? Csak úgy megállítanak munkából hazafelé, hogy ittam-e vagy drogoztam-e?? Ezt megtehetik? Senki mástól nem hallottam ilyet. Ezt már zaklatásnak veszem. Tehetek valahol panaszt ellenük, hogy visszaélnek a hatalmukkal? Mi a teendő ilyenkor? Köszönöm a segítséget!


L/23


2020. febr. 4. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik.
2020. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Molyember ***** válasza:
100%
Megtehetik, te meg még mindig nem szeded a gyógyszered. Vagy ha mégis, akkor szólnod kéne a dokinak, hogy nem jó. (Nem viccelek.)
2020. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Micimacko67 ***** válasza:
91%
Nem unalmas mindig ugyanazzal a butasággal trollkodni?
2020. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Na mivan Sátán, apád most nem is verte véresre a szádat a fodrászblokk miatt?
2020. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet tág volt a pupillád vagy furán néztél ki vagy valami.

Én is láttam már ilyesmit, mikor kiálltak és minden 4.-5. embert megállítottak pár szóra, aki úgy volt ruházat átvizsgálás.

Sőt állítottak meg már autóval is vették el az összes íratom, papírom (nem csak jogsi, forgalmi), majd csomagtartó, motorház, volt nálam egy táska annál szóltak, hogy mutassam meg mi van benne. Nem zaklatás ez, csak ez volt nekik akkor kiadva. Nem akadékoskodtam, beszélgettünk is kicsit, nagyon jó fejek voltak. Nem élvezetből csinálják az ilyeneket többnyire.

2020. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 Pont most állították be a gyógyszereimet, azokkal semmi baj. Nem vagyok bolond, skizofrénia enyhébb fajtáját állapították meg, azért kellenek a gyógyszerek. Jogosítványom is van. Viszont a rendőrök évek óta zaklatnak, azt nem én találom ki. Pszichológusomnak is mondtam, és azt mondta nincs üldözési mániám. Ezek tények, amiket elmondtam neki. Tény, hogy megállítanak mindig. Nem én találom ki. És már kicsit zavaró. Nem tudok hol segítséget kérni, nem tudom hol adhatnék ennek hangot. Azért kértem itt a segítséget.
2020. febr. 4. 19:26
 7/14 Micimacko67 ***** válasza:
90%

Sokan adtak már neked tanácsot...hasztalanul..

Csak trollkodsz...

2020. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Bevallotta, hogy skizofrén!!! Elképesztő!
2020. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 árokpart ***** válasza:
100%
Önmagában ha valakinek tág a pupillája ha még fogyasztott is valamilyen szert ha gyalog van és nem úttesten megy abban nincsen semmilyen szabályszegés. Ennyiből ha valaki részeg és sétál hazafelé járdán akkor az tiltva lenne. Butaság.
2020. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8 napon belűl bármilyen rendőri intézkedés ellen zehetsz panaszt.


Röviden egyértelműen megkaptad a választ.

2020. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!