Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A 10 hónapos rendőrképzésről,...

A 10 hónapos rendőrképzésről, vélemény? Milyen rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés

#2

ez ilyen nesze semmi fogd meg jól


mit kell benne érezni?


most gyárban dolgozom, termelésben 150-ért, mint szakember, zaj van és koszos


egy rendőr ugyanennyit keres

kérdés, hogy mit kell érte csinálni?


ha javarészt újszerű kocsikban mereszteni a seggünket meg fánkot zabálni, az annyira nem rossz.

illetve hány műszakban kell menni, hány órás a szolgálat? mennyi a szabadidő?


2020. febr. 16. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod tanulni megkülönböztetni a marihuanát a petrezselyemtől, hogy kell kocsit vezetni 360-al, milyen a tökéletes letartóztatás.

A 10. hónap végén úgy fogsz szeretni, mint a saját apádat.

2020. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd a határon ráérsz gondolkozni.

Leszerelni nem tudsz, mert milliót kell visszafizetni

2020. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


mert mi van a határon?

2020. febr. 16. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
#3 "statisztikák".
2020. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


nem értem


barkóbázol vagy mivan veled?

2020. febr. 16. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség a legalja. Mindennek. Tudom mert 1,5 évig rendőr voltam. Csak én még a 2 éves képzést csináltam Miskolcon. Nem ajánlom. Sem azt, sem ezt a 10 hónapos "képzést". Ez egy vicc. 2 év alatt nem tudtak rendesen megtanítani minket a szakmára. Folyton le voltunk maradva a tananyaggal.


A szakmáról pedig annyit, hogy úgyis határ vagy KR. Vagy mindkettő. De egyik sem jobb a másiknál. KR-es ként járhatsz tüntetésekre. El kell viselned, hogy köpködnek, dobálnak, szidják az anyádat ezerrel. Plusz még benne van a pakliban, hogy leküldenek Röszkére, Battonyára, Hercegszántóra a határhoz. És akkor jön a másik része a határrendészeti rendőr (igen, ez a szakszerű megnevezése). Csak egyet mondok. Minusz 15 fokban hajnal 2 kor kint állni a kamion soron a román "kollégákkal" nem a legkellemesebb dolog :D.


A cégről meg annyit: úgy beszélnek és bánnak veled mint a kutyával, semmibe néznek, csak a statisztika a fontos (bírság, feljelentés, előállítás stb), karácsonykor és szilveszterkor is melózni fogsz mivel te leszel a "fiatal" rendőr.


Röviden ennyi. Ha érdekel még valami írj privit.

2020. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Lehet lepontozni, de aki csak a pénzért menne át, és csak ezen gondolkodik, az ne válassza a rendőri hivatást :)
2020. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha azt hiszed hogy a kiképzés piknik, soha többé nem piknikezel!
2020. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről faszának tűnhet de gci szar az egész. minden lófityről jelentést kell írni. Kihívnak például egy verekedéshez az ügyet elintézed 5 perc alatt de aztán órák hosszat papírozhatsz.
2020. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mondjuk ha valaki úgy áll hozzá hogy mennyiért mit kell csinálni, ő nem szereti a munkáját. Rendőrnek lenni hivatás.
2023. máj. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!