Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetek rendőrtiszt?

Hogyan lehetek rendőrtiszt?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem és a rendőrségen valamilyen tiszti munkakörben szeretnék tevékenykedni. Mi kell ehez?

2020. ápr. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Alap, hogy a Google keresőjét tudd használni, és rákeresni!


Hajrá!

2020. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Elmész a Nke-rtk egyetemre jelentkezni, nem biztos, hogy felvesznek. Ha igen nem könnyű.


Ezután, ha lediplomázol rendőr hadnagy, ha ötössel diplomázol akkor rendőr főhadnagy leszel, tisz.


Ezután bekerülsz egy városi kapitányság bűnügyi osztályára, a nyomozórészlegre és nyomozóként dolgozol. Egész nap.a számítógép monitor előtt nyomozol az ismeretlen tettes után, de nem igen lesz meg és sok lesz a palírmunka.


Leirtam, hogy hogy lehetsz tiszt és egykis ízelítőt is irtam, hogy mi vár utána rád, mert sokat láttam, hogy milyen egy munkája a nyomozónak.


Javítdon ki valaki, ha valamit nem jól irtam.

2020. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
*tiszt*
2020. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Első: Rendőr akar lenni, szóval jó úton halad ha nem tudja használni a google-t. :D Kicsit mint a hűtős vicc, hogy miét nyitogatja a rendőr a hűtőt... :D
2020. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Am meg tényleg keress rá, vagy bemész kapitányságra a legközelebbi városban, iylen egyszerü.
2020. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!