Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudtok nekem írni magánnyomozá...

Tudtok nekem írni magánnyomozási módszereket egy személy után?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondoltam hogy követés meg ilyen egyszerűek. Valós problémám van. Meg kellene találnom valskit egy 5000 fős településen és nem a településen lakik csak ott tartózkodik sokat.(nem tudni hol lskik)Csak a nevét tudom ami hétköznapi és a korát kb.( meg a kinézetét) Kocsma nincs a településen és hülyét se akarok csinálni magamból ősszevissza kérdezősködéssel...

#keresés #nyomozás #ismeretlen helxen levő személy #eltűnt ember;
2020. ápr. 8. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig úgy lenne a legegyszerűbb.Ha van esetleg pizzéria vagy ilyesmi,jópofizni,beszélgetni,aztán rátérni a témára..Ha nem beszélsz ott senkivel,szerinted ki tudod deríteni ? Vagy kezedbe fogsz 1 csokor virágot,azt becsöngetsz mindenkihez,hogy virágfutár vagy,jó címre jöttél-e,ezt meg azt a személyt keresed.Jó nagy legyen a virágcsokor,akkor nem fognak gyanút,és kibeszélnek mindent :)
2020. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Azóta is keresed?
2020. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
5000-es településen nincs kocsma?! Bár igaz, most nincs...
2020. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress magánnyomozót.
2020. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Csak óvatosan, mert a végén még téged találnak meg!
2020. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4.-es. Nincsenek azért 100ezer forintjaim erre a sztorira..
2020. ápr. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!