Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hollandiából rendeltem pszicho...

Lyukóvölgyi kérdése:

Hollandiából rendeltem pszichoaktív anyagot, ami c-listán is szerepel. A küldeményt a vámhatóság lefoglalta, a futárszolgálatnál. Tudom a Rendőrség házkutatást, stb. fognak tartani. Érdemes lenne bemennem a Rendőrségre? Vagy várjam meg amíg kijönnek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Mond azt, hogy csak valaki meg akart tréfálni és viccből rendelt a te nevedre.
2020. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Telefonon lehet érdeklődni, hogy mik a fejlemények, de diplomatikusan kell beszélgetni. Ne mondj nekik semmi olyat ami felhasználható ellened.


A jelenlegi járvány helyzetben szerintem ne menj be!

2020. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Látod, most majd te is a koronavírus áldozata leszel, mert ha nem lettek volna lezárva a határok, akkor ki tudtál volna menni és ott elszívni ahol nem tilos. De most bele lettél kényszerítve egy ilyen illegális dologba.

Amúgy meg minek mennél be? Majd ha akarnak valamit beidéznek. Első körben valószínűleg csak tanuként.

2020. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

#1


Ezt akkor lehet megcsinálni, ha nem a saját IP címéről regisztrálva rendelt, nem a saját bankkártyájával fizetett stb...


Különben könnyen hamis tanúzás és hatóság félrevezetése lehet belőle ami +500ezer HUF bünti vagy több

2020. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem akarok őszintétlen lenni a Rendőreivel szemben, tehát együttműködő vagyok. Kb már 1 hónapja történt a csomag elkobzása. Egyébként mikor rendeltem elég sok rossz dolog történt velem, így megzuhantam lelkileg, tudom rossz döntést hoztam. De amióta ez történt, mondhatni rettegek, mikor jönnek, leginkább a szégyen a Családom előtt, illetve parázok a Börtöntől is! Komoly gyomor idegem van azóta! Ezért gondolkozom inkább bemegyek s elmondom, így remélem hamarabb a végére érek.

Elismerem voltak életemnek olyan szakaszai amikor bóditó szerekhez nyúltam, mára már nem! Amolyan pótcselekvés lett volna ez is. Valahol nem is bánom, h így alakult

2020. ápr. 14. 19:13
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem 1kilót rendeltél.Simán lefoglalták,sztem ki se mennek,lehet semmit se csinálnak,max. kapsz 1 pénzbüntetést.1grammért nem fognak ugra-bugrálni.
2020. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem több kilót rendeltél és nem rendszeresen (jobban rá fognak nézni a körmödre úgyhogy ez ki fog derülni) akkor nem fogsz letöltendőt kapni. Ha felkeresnek akkor ne hazudj - már megbuktál, inkább legyél őszinte és tegyél feltáró jellegű tanúvallomást.
2020. ápr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Most akkor meglátásotok szerint, bemenjek a Rendőrségre?

Vagy várakozzak?

2020. ápr. 15. 09:17
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne menj be, felesleges. A legnagyobb esélye annak van, hogy hoznak egy határozatot, hogy elkobozták és lezárták az ügyet. Vagy ha nagyon bugyborékolni akarnak, akkor beidéznek, ott elmondod amit itt is és kapsz egy figyelmeztetést. Börtön miatt ne aggódj, ilyenekért nem csuknak le.
2020. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
61%
Mennyi idő telt el a rendeles leadasa és a lefoglalasrol való értesítés között?
2020. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!