Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vaterán ezt be tudom hajtani?

BeerHunter kérdése:

Vaterán ezt be tudom hajtani?

Figyelt kérdés
Gondolom mással is történt ilyen már, és tapasztalatokra lennék kíváncsi. A történet az, hogy átutaltam rendben a pénzt 16500 Ft-ot, de nem kaptam semmit. És ez nem tetszik. Rendőrségi feljelentés ér valamit? Neve, címe is megvan ennek az "úriembernek". Mit lehet még tenni?
2010. júl. 27. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
semmit. 20 ezer alatt nem jelenthetsz fel rendőrségen. Próbálj meg kapcsolatba lépni vele, mást nem tehetsz. Esetleg még elmehetsz a lakására.
2010. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
87%

Én is így vagyok

átutaltam a pénzt május végén, még most se kaptam meg

írtam neki egy levelet, hogy ha aug. 9-ig nem küldi feljelentem

most csak várok és remélem elküldi :D

2010. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

DE MIÉRT CSINÁLTOK ILYET?


Előre soha ne fizessetek semmit!

tanulópénz...így jártatok

2010. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen drága terméket csak személyesen vennék át. Viszont ha megtörtént az átbas.zás, akkor biztos hogy a lakásán keresném meg, hogy ne tudjon leterelni valami olcsó szöveggel. Annyi utazást megér a pénzem.
2010. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1. Azért csinálok ilyet, mert közel 60 sikeres adás-vételem volt.

2. Lakásán mit csinálok? Orrbaba$zom attól jobb nem lesz.


Attól hogy 20 ropi alatti, szabálysértésnek csak szabálysértés nem? Vagy ezt leszarják így, hogy tudok róla szinte mindent?

Esetleg ha megkeresném azokat, akiket még átbas2ott?


Köszi az eddigi válaszokat.

2010. júl. 27. 18:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

17:51-nek. Nem ismered a vatera szabályzatát, vagy az egész rendszert. Ez nem tanulópénz, csak egy aljas eladó.

A kérdezőnek: én mielőtt vennék valamit, megnézem az eladó oldalát, hány terméket adott-vett, milyenek az értékelései. Új eladótól biztos, hogy nem vennék nagyobb összegű terméket, max. személyes átvétellel. Ha a %-a alacsony, akkor az értékeléseket is végigolvasom, ki-mit tett rosszul.

A 20 ezer forintos értékhatér el van törölve, akár fel is jelentheted, de az hosszadalmas. Ha nem lakik túl messze tőled, én személyesen keresném fel. Meg jelenteni a vaterának!!! Sok mindent vásároltam arról az oldalról, de nekem eddig jók a tapasztalataim, szerencsére még nem csalódtam.

Még egy: próbáltad felvenni az eladóval a kapcsolatot? E-mail, telefon. Akkor lépj, ha ezekre sem reagál. Bárkinek közbejöhet bármi, előbb ezt próbáld tisztázni. Ha nem sikerül, akkor légy határozott. Egyik eladómnak én is utaltam a vételárat, közben lábát törte, műtötték, és a kórházból írt e-mailt, hogy miért késik az áru. Sok minden megtörténhet, ne gondolj egyből a legrosszabbra.

2010. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Uccsó köszi!

Nem hiszem, hogy ez lenne, mert lassan 3 hónapja küzdök ezzel a fassszal. Facebookon meg is találtam a drágát, írtam neki ott is. Számát nem ő használja. Amikor rendeltem, nem volt semmi feltűnő, aztán egyszerre jöttek a negatívok. Macerás, nem macerás, biztos feljelentem. Anyja pénzével játsszon az ilyen.

2010. júl. 27. 18:24
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szíved joga, hogy feljelented-e, viszont azt tudod, hogy a perköltséget a vesztes fizeti? Én 20 ezer alatt, biztos nem mennék rendőrséghez, nem tennék feljelentést, mert egyszerűen nem éri meg... Az ügyvéd, meg stb többe van, mint amit visszakapnál pénzt...
2010. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
na ezért nem vásárolok a neten!
2010. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig elmondtál róla, abból az is kiderülhet, hogy szépen elhalálozott a csóka.
2010. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!