Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség megtudja nézni?

A rendőrség megtudja nézni?

Figyelt kérdés

A rendőrség megtud nézni olyan üzeneteket amit mindketten töröltünk?

-story:

Volt egy zaklatóm stbstb, volt feljelentés, de nem screeneltem üzeneteket, ő sem, és le is törölte (tudom, feljelentés megkérdeztem tőle, mert ha igen, akkor elkértem volna). Azóta egyszer fel is függesztette a fiókját, de ismét fent volt, le is tiltottam persze, mielőtt írt.


Előre is köszi :)



2020. ápr. 21. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Rémlik, hogy az elektronikus üzenetváltást egy szolgáltatón keresztül intézted? Az ő szerverük közbeiktatása nélkül semmit sem tudtál volna tenni. Nos, te a saját gépedről töröltél.

Ezért (is) van az, ami a hálóra került, azt többé isten sem tudja törölni. Hát még ember.

2020. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben pl elküldesz egy messenger vagy akármi üzenetet, ha törlöd, akkor kiirja, higy válassz, csak magadnak akarod eltávolítani vagy magadnak is és a küldött félnek is. Ha magadnak és a küldött félnek is el akarod távolítani, tehát mindenkinek, akkor kiirja, hogy az üzenetet sem te sem a küldött fél nem fogja látni, és kiirja, hogy biztos el akarod távolítani, ha igen akkor "ok" gombot megnyomod és törli.


Innentől egyértelmű, hogy a rendőrség sem tud hozzáférni.

2020. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!