Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lesznek -e következményei az...

Retro Nagi kérdése:

Lesznek -e következményei az esetemnek?

Figyelt kérdés
Múltkor eléggé berugtam, vettem egy újabb sört a boltban, és találkoztam két fiatal fiúval a buszmegállónál, az egyik úgy látszott nagyon készen van mintha aludt volna. Megkocogtattam a sörrel a fejét, megsajnáltam neki is adtam aztán megjelent a másik. Cserébe azt mondták tekernek egy cigit, ez így rendben is volt. Mondtam álljunk odébb, de csak egy kicsit ne itt igyunk mindenki szeme láttára, meg aztán jöhetnek a rendőrök is bárminkor. Beleszívtam két slukkot a cigibe amit adtak, meg is jelentek a rendőrök, na ott kifeküdtem, rosszul lettem. Mondtam hogy gyógyszert szedek és hívták a mentőt. Persze meg is büntettek 30 ezerre. Bevittek, de akkor már jól voltam a sürgősségin, aztán a pszichiátriára befektettek egy estére. Simán haza tudtam volna menni, dehát ez a szabály gondolom. Reggel kiengedtek, még előtte az orvos megkérdezte hogy vagyok és mi történt. Mondtam hogy adtak a kölykök valami másfajta cigit, de aztán mikor megkaptam a papírt néztem hogy az van beleírva kábítószert nem fogyasztott (mert gondolom füves cigi volt). Anyám mondta, hogy majd felfogja hívni a rendőrség a munkáltatómat, de miért tenné ez magánügy! A munkahelyen nincs baj velem. Elképzelhető hogy küldenek a rendőrségtől valami levelet? Nem ismertem ezt a két srácot, 10 percet beszélgettünk arra se emlékszek miről. Azonkívül be kell valljam ez már a 3. eset hogy detoxba vittek piálással sajnos. Pszichológushoz járok, gyógyszert szedek, ennyit kell még tudni. Lesz valami bajom ebből az egészből? Mit mondjak a pszichológusomnak mi történt? Kell fizetni a detoxikálásért (megjegyzem semmit nem csináltak, csak szondázás volt aztán lefektettek)?

2020. máj. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Eddig a többi fórumozó épp, hogy királyt kapott az osztotól.


Ha ez a történet igaz, akkor az Ász a Te kezedben van... :)

2020. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem. Kifejtenéd?

Egyébként a 30 ezret a kijárási korlátozás miatt adták, ez van a zöld kis cetlin amit a csekk mellé adtak.

2020. máj. 4. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Befizeted a csekket és ennyi. Az csak helyszíni bírság, nem hiszem, hogy más is lenne, ha az a kezedben van.

A pszichológusnak meg beszéld el őszintén, hogy mi volt! Hátha még tud segíteni rajtad. Nem, nem a mostani eset miatt csak. De aki már háromszor járt a detoxban, az bizony qrvára rossz felé halad. Szóval, amíg nincsen késő, addig fordulj vissza!

2020. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!