Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy ítélitek meg a budapesti...

Hogy ítélitek meg a budapesti Bartók Béla utcai rendőri intézkedést?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy fiatal nőt rányomtak az autóra egy kisebb szabálysértésért és kisebb súlyú bűncselekményért, videót készített valaki róla, ami felkerült netre és még a Debrecen hírei közt is itt van, idáig is eljutott. Nagy port kavarhatott.


Oké, hogy átment a piroson és bírság jár érte, valamint megrúgta a rendőrt és az bűncselekmény, de kultúráltan is eljárhattak volna a rendőrök.


Én teljesen elítélem, velem csinálták volna én ugyan nem rúgtam volna, mert az bűncselekmény, de védekeztem volna ami már nem ütközik törvénybe, valamint megpanaszoltam volna a rendőri intézkedést és országos lapba feltetettem volna. A szomszédomnak mutattam a videót, ő is elítéli, amikor látta a videót, azt mondta, hogy ha ő ott lett volna és látta volna, adott volna nekik, mármint a rendőröknek. Mondjuk akkor neki is baja lett volna jogilag.

Felháborító ahogy intézkedtek.


Hogy ítélitek meg, szerintetek helyes rendőri intézkedés volt az?



2020. máj. 24. 13:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

Helyes volt és arányos az intézkedés

Aki rendőrre támad az igazából az államra támad ezt sehol a világon nem tűrnék el még olcsón úszta meg a dolgot

Mit kellett volna tenniük virágot vinni a nőnek és megkérni legyen szíves beszállni a rendőrautóba?

2020. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Virágot nem, de emberi módon mondani neki, hogy előállítja és igen, szálljon be a rendőrautóba.


Nem is olyan régen nekem mondta egy rendőr, mert valamit mondtam neki amit ő sértve érzett ém mondta, hogy ne mondjak ilyet, ez "kultúrált rendőrség".


Ilyenkor és a videót nézve is a "kultúrált" rendőrség jut eszembe.

2020. máj. 24. 14:18
 3/46 anonim ***** válasza:
98%

Ha megtámadnak egy rendőrt nem kell semmit mondania hanem cselekedni

nem kell megvárnia amíg szétrugdossák a lábát

Erőszakra csak erőszak lehet a válasz különben erélytelennek látszanának

2020. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
13%
Fehér, vélhetően heteroszexuális, talán még keresztény rendőr férfi intézkedett egy őrjöngő nővel szemben. Az ellenzék nevében ezt mélységesen elítéljük, undorodunk tőle, hogy idézzem Niedermüller Pétert, hogy fehér, keresztény, heteroszexuális képződmények létezhetnek. Ha győzünk 2022-ben, ezek a képződmények meg fogják kapni a jogos büntetésüket létezésükért.
2020. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szenzációhajhász médiahisztiknek köszönhető, hogy lassan már a lelőtt rendőr köteles elnézést kérni, amiért pont a golyó útjában állt. Bezzeg ha valamelyik ilyen szenzációhajhász firkászhoz vagy intézkedést videózó emberi jogi harcoshoz betörnének, akkor fel lenne háborodva, hogy a bűnözőnek több joga van, mint neki.
2020. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
0%
#4 itt most nem erről van szó, valahol máshol kérj segítséget, amiért nem sikerült értelmezned Niedermüller szavait.
2020. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Normális és arányos intézkedés volt. Ha a nő nem kezd el hamis adatokat bediktálni és hepciáskodni, meg a rendőt kérdésére normális válsz helyett rugdosni, akkor megúszta volna wgy 10ezres szabs. birsággal. Így mostcjárhat bíróságra hivatalos személy elleni erőszak miatt!


HP


Azt hitte, higy nőkre nem vonatkozik a KRESZ??


Nő vagyok...

2020. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban ezért simán lábon lőtték volna!
2020. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy hisztis p..a, aki csinálta a műbalhét. Átment a piroson, majd megpróbált meglógni. Kérték a személyijét. Közölte, hogy nincs nála. Kérdezték a nevét, közölte, hogy ő Brad Pitt. Elő akarták állítani, erre megrugdosta rendőrt. Szóval, mit kellett volna tennia rendőrnek?


#6

Mostanában túl sok olyan megnyilatkozás van, amit "másként kéne értelmezni, mint ahogy elhangzik..."

2020. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
88%

"Valamelyik nap egy fiatal nőt rányomtak az autóra egy kisebb szabálysértésért és kisebb súlyú bűncselekményért, videót készített valaki róla, ami felkerült netre "

Így kezded a kérdésedet - de azt ami a videón van, nem sikerült értelmezned.

Tudod mit kellet volna azzal a nővel csinálni - ha nem rendőr az aki vele szemben van hanem valaki más? Lekeverni neki egy jó nagy pofont vagy leönteni egy vödör hideg vízzel, hogy hagyja abba a hisztériázást!

Senkivel szemben nem lehet így viselkedni, visítva rugdosódni miközben tetten értek szabálysértésen és rajta kaptak a hazugságon. Az ilyen akkor is ugyanezt csinálja ha te kapod el mert éppen elemelte a pénztárcádat.

Örülhet hogy ennyire udvarias és türelmes volt vele a rendőr és remélem feljelentik rendőr elleni támadás miatt is.

Abba kellene hagyni ezt a baromságot, hogy azt hiszitek itt bárkivel bármit meg lehet tenni ha elég hangosan hisztizik hozzá az ember! NEM! Rendőrt nem ütsz meg, nem támadsz meg és nem rúgsz meg! Soha, semmikor és semmiért!

2020. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!