Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor érti már meg a fidesz...

Mikor érti már meg a fidesz hogy Botka Lacit szeretjük Szegeden és hiába járatnának le nem járnak sikerrel? Pl. A legújabb hogy a migráns Bartók Csaba intézte el hogy ne a város kapja a pénzt nehogy Laci sikere legyen a zöld közlekedés fejlesztése.

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem érdekel minket szegedieket, hogy pártkasszába és magánzsebekbe vándoroltak a SZEVIÉP ügy károsultjainak pénze. Mi szeretjük a lacikát. És nem fideSSSS!! rohagymefidesz!!

lacika 4 ever!!

2020. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A szeviépről épp a napokban posztolt Laci hogy kamuztuk lézer janival együtt. Szóval ezt már senki sem veszi be. Ezért is sült fel durván a kamu független Nemesi Palika.


Itt a cikk a buszokról.

[link]

2020. márc. 1. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
biztos kamuzik az a sok-sok kisember, akiket az vitt csődbe, hogy a rolex laci nem fizetett ki 1-2 milliós számlákat
2020. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

egyébként ebből is látszik, hogy mennyire fogyatékos az egyszeri balos

mintha nem is az lenne a fontos, hogy környezetkímélő buszok járjanak, hanem az, hogy a lacika önkormányzata rendelje be

világos, laci nem tud lopni abból ami nem az ő kezén megy át

2020. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%
Gondolom valami hasonló a szegediek rajongása Botka iránt, mint a nyáj rajongása Orbán iránt. Aztán egyik sem érti a másikat, hogy miért. A kívülálló meg hülyének nézi mindkettőt.
2020. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

"Mikor érti már meg a fidesz hogy Botka Lacit szeretjük Szegeden és hiába járatnának le nem járnak sikerrel?"


"Járatnának"


Ez E/1, szövegkörnyezet alapján nekem úgy tűnik, hogy te vagy a Laci. Bár lehet csak én értek valamit félre. De én a járatnának le szövegrészt úgy mondanám, hogy hiába járatják le, nem járnak sikerrel, mert ugye nem magamról beszélek, hanem egy másik személyről.

Bár mondom lehet én értek valamit félre.

(Nem vagyok fideszes)

2020. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolod túl egy kicsit a rajongásodat?
2020. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hát a szegedi nyuggereknek nem kell se harmadik híd, se nem lényeg, hogy a kocsik kerekeit kitörik a tavaly évvégén átadott utak, a SZEVIÉP ügy, a bírói mutyi, Botka semmittevése, csak hajrá Laci hiszen ő a vörös huszár.

A sok normális meg elment másik városba, mert Botka nem hoz ide cégeket, a Mercedes gyár is ide jött volna csak nem akartak kenőpénzt fizetni ezért elhúztak Kecskemétre ahol azóta a fizetések megnőttek elég szépen.

2020. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hidat az a rohadek b nagy laszlo szavazta le. A retkes zsebdiktator megigerte par eve is. Csak hazudott viktator. Bar igaz ne azt nezzuk amit mond.
2020. márc. 1. 14:39
 10/10 Waff ***** válasza:
Szegediként, a kérdező szavait olvasva....pártállástól függetlenül...szégyenlem magam :(
2020. márc. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!