Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőröknek mi lehet...

A magyar rendőröknek mi lehet a véleménye a rendőri túlkapásokról és hogy letérdeltek a Amerikai rendőrök?

Figyelt kérdés

A magyar rendőröknek mi lehet a véleménye most hogy megtörtént Amerikában ez a brutális rendőri túlkapás aminek következtében George Floyd meghalt?


Mi lehet a véleményük?hogy a rendőrök is most együttéreznek a tüntetőkkel és voltak olyan rendőrök akik letérdeltek a tüntetőkkel együtt.


[link]



Itt Magyarországon hanegy cigány férfit kellene letartóztatni és ugyanilyen brutálisan járnának el és a cigány férfi meghalna , hasonló tüntetések lennének?



2020. jún. 4. 10:16
 1/2 bandycska ***** válasza:

Hogy mi lehet a magyar rendőrök véleménye,azt nem tudhatom. De biztos vagyok benne, hogy levonják a következtetést az államok beli eseményekről.

A hatalom, a mások feletti uralkodás sokakat megrészegít.

Tudom a kötelesség..........A kötelesség nem jogosítja fel a hatalmat,a rendőröket arra hogy barom módon bánjanak egy állampolgárral.Pl: Ha velem szemben rendőri intézkedés alkalmával a kezeimet hátra csavarnák bilincselés végett,tragédia lenne,mert a vállaim ezt nem bírnák ki mivel közúti baleset miatt tele vannak csavarokkal. DE EZT A RENDŐR NEM TUDHATJA ! Ergo nem hibáztatható !

A rendőrök többsége normális,emberséges és csak a szükséges mértékig " megy el", de erre garancia nincs ! Azt hiszem közülük sokan élvezik a delikvens szenvedését,tehetetlenségét velük szembe. zek a rendőrök a mocskos szadisták.

Na ! E

2020. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem Magyarországot nincs értelme párhuzamba vonni, itt már tüntettek a cigányok azért is, mert egy cigány leszúrt egy másik cigányt. keress inkább valami értelmesebb országot a párhuzamba vonáshoz.
2020. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!