Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A bűnözők/maffiózók mind be...

A bűnözők/maffiózók mind be vannak egésznap állva ? Drogosak permanensen?

Figyelt kérdés

Egy csomó bűnügyi akciófilmet néztem, így a koronavírus járvány alatt végrevolt időm filmezni. Megfigyeltem, hogy a bűnözők mindíg olyan bizarrul gesztikulálnak és izzadnak. Pszichopata monológokat adnak elő és olyan testi tüneteik vannak, mint egy drogosnak. Egyébként a filmekben is folyton piálnak valamit


Én nem így képzelnék el egy bűnözőt. Hanem úgy mint a Viszkist a filmben. Az egyetemi vizsgáimra gondolok. Ott tűéles elmével, alkoholt hetekig nem látva, gingo bilobát szedve, kólával felspanolva mentem a számokérésre. Kb ilyennek képzeltem el a maffiózókat is, hiszen készen kell állni a rablás, lövöldözéskor


Lehetséges, hogy a bűnögyi filmek alapja a rendősrségtől származik, az amilyen állapotban elkapták a rablókat? Lehet hogy ők valójában drogos,piás pszichopaták, akik folyton be vannak állva?


2020. jún. 8. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Vannak téves fogalmak. A maffiózok nem drogoznak és beállva sincsennek.
2020. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Ti maffiózók vagytok, hogy így tudjátok?
2020. jún. 8. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvass több könyvet, sok hálivúdi szenny helyett szerintm .;)
2020. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pl miket?
2020. jún. 8. 12:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire lenne hiteles egy könyv. Ha x.y bűnöző leírja önéletrajzában, hogy nem ivott sosem, az mennyire hiteles? Nylíván nem fogja leírni, hogy full piás meg láncdrogos volt
2020. jún. 8. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy jön ide az alkohol? Eddig a drogról beszéltem.
2020. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akire ez igaz, az egy idő után bebukna, mert tönkremegy az ítélőképessége.
2020. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik profik azok nootróp szereket szednek, ezek közül a legprofibb a dextroamfetamin (az amerikai légierő hosszútávú pilótái is ezt szedik).
2020. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!