Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzés, mit éreztél,...

Milyen érzés, mit éreztél, mire gondoltál, amikor legelőször megbilincseltek?

Figyelt kérdés
Ismerősök, kollégák, rokonok láttak megbilincselve?

2020. jún. 12. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Égtem a rokonok, ismerősök, barátok szeme előtt, mint a rongy.

De te mi éreztél, amikor másodszor is és harmadszor is megbilincseltek?

2020. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Lazán kell venni. Minden csoda egy napig tart. 😉Csak az első pofon a legnagyobb. Inkább azon aggódj hogy hova visznek és mennyi időre teso
2020. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem még csak az ágyhoz bilincseltek
2020. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem szerencsére nem tudtak, mert A LELKIISMERETE MÉG IDŐBEN MEGSZÓLALT AZ IGAZI BŰNÖSNEK... végül nem történt nagyobb baj.


Egy "Jótét Lélek" ugyan segített valamennyire - de már túl későn.


JOGTALAN DISZKRIMINÁCIÓ volt - nem egyedi eset az enyém, kiderült. (Igencsak megvan a véleményem bizonyos "egyházi" intézményekről.)


Meggyűlöltem az érzelmi manipulációhoz folyamodó "pasikat". Mostanában semmi kedvem sincs semmiféle "randevúhoz."


Gyanakvó és ellenséges lettem a "szociális szférához" tartozó hm.... hogy is mondjam? Szóval nem lennék már a munkatársuk semmiképpen.

2020. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazán megalázó érzés, de sokkal rosszabb, amikor közlik, hogy őrizetbe vesznek és beraknak egy fogda cellájába és bezáródik mögötted az ajtó, amin természetesen még kilincs sincs. Itt reménykedsz vagy két napig, hogy nem fognak letartóztatni, de aztán mégis. Visznek a bíróságra - természetesen bilincsben, pórázon. Megkapod az első 30 napot és már visznek is át a börtönbe. Pár hónap előzetes akkor is garantált, ha ártatlan vagy, vagy csak kisebb bcs.-t követtél el. Egy idő után már nem fogsz foglalkozni bilinccsel, sőt örülni is fogsz neki, mert olyankor legalább visznek valahova, addig sem vagy bezárva.
2020. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!