Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzés "rendőrként"...

Milyen érzés "rendőrként" oszlatni a békésen tüntető, magyar érzelmű tömeget?

Figyelt kérdés
Továbbá milyen érzés hallgatni a jogos "hazaáruló" kiáltásokat? Fotelkommunisták és nem rendőrök véleményére NEM vagyok kíváncsi!

2012. aug. 9. 07:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A "bécigábydögjjémeg" nem éppen egy "békésen tüntető" viselkedése. És az sem, hogy a saját vérét vágja fejbe féltéglával. "Véletlenül".
2012. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem a rendőrök válaszára vagy kíváncsi, akkor miért nekik teszed fel as kérdést?
2012. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
83%
a rendőrökére kiváncsi. Azt írta, hogy nem rendőrökére NEM kíváncsi
2012. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
A békésen tüntető tömeget nem kell oszlatni, hiszen békések. Akiket oszlatni kell, azok a csürhe, gyújtogató és randalírozó banda kategória, de ők meg is érdemlik, amit kapnak, én nem sajnálom őket.
2012. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van a 4/4-nek. Békésen tüntetőket még soha sehol nem oszlatnak fel a rendőrök,csak a randalírozó csőcseléket! Aki valóban hazafi,az nem randalírozik!
2012. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Mitől lesz más egy tömeg attól, hogy magyar érzelmű?

Illetve hogyan tudom megállapítani, hogy az? A tömeget alkotó összes embernek magyar érzelműnek kell lenni, vagy elég ha csak a 99%-a, esetleg már 50% is megfelel?

2012. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

a rendőrökére kiváncsi. Azt írta, hogy nem rendőrökére NEM kíváncsi"


Ezt érti valaki?

2012. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam tömeget oszlatni, de te mégis elítélsz, mert az van a hátamra írva mint az ottaniaknak.

Neked ez milyen érzés? Ha felvezényelnének, és a bőrfejű huligánok üvöltöznének a pofámba fél méterről, független attól, hogy milyen rendezvényen vannak, akkor jogosnak tartanám a tömeg feloszlatását. Például a melegfelvonuláson is 1 perc hül.e bu.ik kiáltás volt, utána meg hergelték a rendőröket verbálisan, és fizikailag is.

Neked milyen érzés a munkájukat végző hivatásos állományt hergelni, az utasításaikat nem végre hajtani, majd pedig csodálkozol, hogy sokan nem értenek veled egyet.

2012. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Ugyan Uraim.

Önök,drága sünök,csak basztatjátok a népet,előre tekeritek a km. órát,megb@sztok 150-re mert a halldokló anyámhoz megyek,és nem vagytok ugyanolyanok?! Mind fejmosott robotok vagytok,ráadásul még az aktuális hatalom is szívja le a renométokat. Semmi csodálnivaló nincs benne hogy utálnak titeket.

2006.10.23: rémlik skacok?!

2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát... köszöntem az értelmes válaszokat, a nem értelmesek szerzői pedig dugják homokba a fejüket. Hogy is mondjam... 2009. 07. 04-én példának okáért a Magyar Gárda Mozgalom tagjai nem randalíroztak, nem gyújtogattak, mégis majdnem halálra fújtak egy epilepsziást és előállítottak 216 embert, amiért le merészelt ülni a fűbe a bajtársaival.


Továbbá azért tudni kell, hogy a rendőrök a tüntetők és a cél között állnak, ergo a rendőr ilyenkor előlép elsődleges ellenséggé. De nem akarok itt vitázgatni senkivel. Még egyszer köszöntem a válaszokat.

2012. aug. 13. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!