Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez nem lenne normális a...

Ez nem lenne normális a rendőrségen vagy belefér?

Figyelt kérdés

Ha valaki érintett egy ügyben akár tanuként, akár gyanusítottként, ugye az idézésen, egyéb iratokon ott az ügy száma, nyomozó neve, telefonmellékszáma és a tárgy. Ez azért van, hogy meglehessen keresni telefonon a nyomozót, ha kérdés van.


A nyomozók általában 8-tól 16 óráig dolgoznak mibkanapokon, kivéve péntek csak 13.30-ig.


Nekem volt egy ügy amelyben érintett voltam, fel akartam hívni a nyomozót munkanapon délelőtt 11-kor valamiért és nem volt, átkapcsoltak egy másik irodába és ott mondták, hogy délután 15 órára jön dolgozni akkor tudom elérni.


Olyat is hallottam, hogy egy nyomozó este 19 órára ment dolgozni éjjszakára.


Most tegyük fel, ha éjjszakára menne az adott nyomozó, nappal nem dolgozik és az ügyfélnek az irodisták azt mindanák, hogy nincs, majd este 7-re jön, az ügyfél pedig éjjel 2-kor hívná fel a nyomozót, mert ugye az az ügy a kérdésben forgó nyomozónál van és mivel éjjszakás, csak akkor tudná elérni telefonon az ügyfél.


Szerintetek ciki lenne éjjszaka telefonálni, ha a nyomozó éjjszaka dolgozik vagy ez még belefér?



2020. jún. 30. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
*munkanapokon*
2020. jún. 30. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki. Ha ott van, beszélhetsz vele. De azt azért tudd, hogy egy nyomozó nem a teljes munkaidejét tölti az irodában! Ja, és pénteken is 16 óráig vannak. A közalkalmazottak vannak 14-ig, de az ő munkaidejük hétfőtől csütörtökig 7.30 -16 ig tart,és azt a 4X0.5 órát kapják vissza pénzeken, azért mehetnek el előbb.
2020. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A központos csak ügyfélfogadási időben fog téged odakapcsolni. Egyébként az esetek kb. 90 %-ában nincs is az irodájában, nem véletlenül megy éjszakára dolgozni.
2020. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Munkarendtől függ. Általában hétköznap 7.30-16.00 ig pénteken 13.30 ig dolgoznak. Így jön ki a heti munkaidő keret. Nem ciki felhívni, csak 90 % hogy nem éred utol.


Másrészről telefonban nem fog semmiről tájékoztatni, mert nem tudhatja, hogy tényleg te vagy e avonal végén. Másrészről nem is kötelessége telefonon bármit is kiadni vagy felvilágosítani. A telszám csak időpont miatt van.

2020. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!