Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha azért szeretnék...

Normális ha azért szeretnék rendőrségen, vagy katonaságon dolgozni, hogy férfiakkal legyek?

Figyelt kérdés
De nem rendőrnek v. katonának lenni, hanem egy irodában. 18 éves lány vagyok, de imádom a pasik közelségét.
2019. márc. 5. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen megértelek. Én is vonzódom az egyenruhásokhoz:)
2019. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen érthető. Engem az öltöny vadít meg.
2019. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem nem kimondottan az egyenruha, csak az, hogy sok a férfi:)

De megértelek titeket is:)))

2019. márc. 5. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakmailag, karrier, életcélok tekintetében nem normális. De ha te úgy érzed, hogy 20-30 év múlva is ok lesz neked, hogy az öregedő megfásult titkárnő leszel, aki helyett a fiatal és fitt rendőrlányokra nyomulnak a pasik, akkor persze ennyi életcél is elég lehet
2019. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A későbbiekben nem lesz jó,mivel,ha férjhez akarsz menni megmarad ez az "óhajod".

És bizony én tudom,hogy nehéz,erről a vágyról lemondani.

Gondolom majd tisztességes feleség akarsz lenni...ez az érzés,vágy a házasságban nem helyes.

2019. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Addig gondolod így, amíg rád nem száll majd az a sok pasi és el nem kezdenem rólad pletykálni, miután mindenkinek csak arra kellesz majd.

Gyerek vagy még nagyon.

2019. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!