Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hallottam hogy lesz majd...

Hallottam hogy lesz majd iskolarendőrség és ez miből áll hogy pl megakadályozzák a verekedéseket?

Figyelt kérdés

#rendőrség #iskola #Iskola rendőrség
2020. júl. 3. 12:10
1 2
 11/16 árokpart ***** válasza:
100%
9-es. Ezt nagyon rosszul tudod. Egyáltalán nem félősek a magyar rendőrök. Nem vállalnák a konfliktust? Ez nem a Columbo sorozat Magyarország teljesen más.
2020. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaőr .... és használhat "vegyi eszközt" is. A 12 évnél idősebbek büntethetők lesznek "közfeladatot ellátó személy elleni erőszak" vádjával ... ha tanárra támadna a nebuló. Iskolából a börtönbe. Aztán a "3 csapás" törvénye végképp ott marasztja. Kell az olcsó börtönmunkaerő. Gyártottak szájmaszkokat is ....
2020. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki kritizálja ezt az elképzelést, arra kérem: mondjon jobbat!

Valamit tenni kellett már (sőt már 20 éve kellett volna)! Ez a kormány most ezzel próbálkozik. Majd 5 év múlva meglátjuk, milyen pozitív és milyen negatív következményei lesznek.

De ha csak tovább várunk és minden fölmerülő elképzelést leugatunk, akkor csak tovább romlik a helyzet.

2020. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

#13:

Van nemzetközi tapasztalat. Pontosabban: USA. Ott épp kezdik megszüntetni, mert nem vált be. Az egy szem iskolaőr nem bír mindenütt ott lenni, pláne nem bent a tantermekben.

Ráadásul az elkövető a "börtönbe" vonulásával, a kultúr-környezetében és a kortársai között hőssé válik. Mert a probléma rendszerszintű. Amerikában is.

2020. júl. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves 14 es elárulnád hogy Magyarország mióta Amerika?

,,Az egyszem iskola őr nem tud mindenütt ott lenni"

És szerinted egy falusi iskolába hányan járnak (megsugom az enyémbe 110 en

5 faluból.)

Milyen érdekes csak egy osztály van felsőbe ahol sok gond van és ott is a ful osztály brazil.

Nem mindennap van balhé szóval nem olyan nagy para ott tud lenni kedves 14.

A kérdés re válaszolva lesz

paprika spray gumibot bilincs de pisztoly nem elvileg jól megfizetik őket,

probléma esetén pedig sztem felszólítás majd fizikai fenyítés.

Amúgy szerintem ez inkább általános iskolákba lesz hasznos mivel a mocskos C1 gányoknak ( tisztelet a kivételnek) büdös a továbbtanulás, persze lehet hogy lesz pár kötekedő magyar hülye gyerek , de aki tovább tanul annak lehetne annyi esze hogy féljen attól hogy kib@sszák és hogy 14 év felett asszem büntethető.

Szerintem ez befog válni de majd meglátjuk remélem igazam lessz mert amint irták elöttem néhol tényleg minősíthetetlen a helyzet pl nálunk nincs tanár vs diák de van diák vs diák megspékelve még egy gyenge kezü

Igazgatónő vél aki a faluban él ezért részben parázik és hogy csak akkor cselekszik ha már ég a ház.

Én nyitott karral várom a rendőröket nekem nincs mitől félnek.

2020. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 voltam bocs a helyes írási hibákért.
2020. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!