Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan nyomozó, akinek van...

Van olyan nyomozó, akinek van valami betegsége?

Figyelt kérdés

Amikor a városi kapitányságra mentem volna feljelentést tenni, bementem és a portás őr elkérte a személyim és helyetfoglaltam, várni kellett. Egyszer jön egy nyomozó és mondja, hogy miben szeretnék feljelentést tenni, és odaadom a papírt, hogy amiatt, ami le van írva.


Ez a nyomozóúr végig olyan dadogva beszélt, akadozva, aztán azt mondta, hogy várjak már megmutatja a kolléganőnek, aki utána odajött és közölte, hogy ezzel nem tudnak mit tenni, ezzel fogadjak ügyvédet és a bíróságra kell menni pótmagánvádlóként.


Az úr aki előtte beszélgetett velem tehát dadogott vagy beszédhibás volt, én észrevettem egyből, hogy valami nem oké.


Szerintetek vannak olyan nyomozók akiknek enyhe típusú betegségük van, de el tudják végezni a munkájukat?



2020. júl. 19. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Levike mit fárasztod már itt a népet? Megszámoltam, 6-jára irod le ugyanazt fél év alatt, és mindig más történik. Még mindig te vagy a hülye, nem a rendőrök.
2020. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ugyanazt írom le.

Sokszor kérdezek rendőrös kérdéseket de az mindig más kérdés.

2020. júl. 19. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyen rendőr fétised van egyébként? Ha tudnák mennyit foglalkozol velük...
2020. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudják.

A debreceni rendőrkapitányság bűnügyi osztálya ismer. Tudják ki vagyok. Ismernek.

2020. júl. 19. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt tanulmányozd, és megkapod a választ:

[link]

2020. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont jó esti olvasmany lesz ez Levikének.
2020. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5.


Hát ezt most én nem fogom végigolvasni.

A lényeget szeretném.


Amit linkeltél, abból válaszd ki az fenti kérdésemre illő választ azt a paragrafus számú írást, ne ezt az egészet.

2020. júl. 19. 21:58
 8/9 A kérdező kommentje:
És azt linkeld be, vagy ha tudod a választ azt ird le!
2020. júl. 19. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivan lusta vagy olvasni levike?
2020. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!