Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten mennyire rossz...

Budapesten mennyire rossz hely a népliget, mennyire veszélyes, lehet ott éjszaka például sétálni biztonságosan?

Figyelt kérdés
máj. 24. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sehol se olyan hely budapesten ahol elsétálsz éjszaka és garantáltan bajod esik. Népligetnél vannak drogosok meg hajléktalanok (sokszor a kettő ugyanaz), szóval lehet hozzád fognak szólni, de ha értelmesen reagálod le, akkor szinte nulla az esélye egy támadásnak.


Persze ha egy agresszív személy vagy és ha egy ilyen lecsúszott, esetleg drogok hatása alatt álló személy beszólására csúnyán reagálsz, akkor lehet, hogy késeléssel végzed.



Egyébként ha valami durva késelésről hallasz, akkor az nem random szokott történni, az esetek többségében előzetes ismertség szokott lenni. A többi esetben pedig amit írtam, hogy agresszívan reagál mind a két fél és tragédia lesz a vége, pedig tök fölöslegesen húzza fel magát legalább az egyik fél.

máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 évet laktam a metrotol 5 perc sétányira. Állítom hozy a legnyugodtabb rész a 8.kerületi része ott a könyves kálmán körút üllői út közötti része. Belvároshoz képes kertvárosi, nyugodt. Rossz arcokkal csak az aluljáróban találkoztam. Ha érdekel még valami segítek.
máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Mit értesz az alatt, hogy "értelmesen reagálod le"? Még nem kerültem ilyen helyzetbe, irónia nélkül kérdem.
máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!