Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr nyomozókat, vizsgálók...

A rendőr nyomozókat, vizsgálókat személy szerint mindet ismeri az ügyészség?

Figyelt kérdés
Ismerik az ügyészek a rendőrségi nyomozókat, vizsgálókat vagy csak az osztályvezető és az alosztályvezetőjüket ismerik?

2020. júl. 23. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem biztos, de a nevüket valószínűleg, főleg ha az ügyeiket ők ellenőrzik az adott területen.
2020. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A jegyzőkönyvek, nyomozati iratok alján a nyomozó aláírja, úgy sejtik, hogy többször láttak már ilyen aláírású nyomozót/és vagy vizsgálót, de igen én személy szerint értettem az előbb említett kérdésem.
2020. júl. 23. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam nagyvárosban nyomozóként, de ez kb. 10 éve volt. Akkor ismerték személy szerint a régebbi nyomozókat az ügyészek és ha kellett valami az ügyhöz, személyesen megbeszélték telefonon. De erről szólni kellett a vezetőnek. Ma már jobban cserélődik az állomány, nem biztos, hogy személyesen ismerik egymást. Kisebb városban egyébként el tudom képzelni.
2020. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mi volt benned, amikor tudtad 100%-ra, hogy tudod ki az elkövető egy adott ügyben de nem állt rendelkezésre elegendő bizonyíték az ügyben és felderítetlen lett az ügy?
2020. júl. 23. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis mi lett volna bennem? Hát nem elégedettség, az biztos. De nem szabad magadra venned, mert akkor kiégsz idő előtt.
2020. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És, ha tudtátok, hogy ki lehet az elkövető, de nem volt bizonyíték, akkor amikor megjött, bizonytalan ideig megvárattad, hadd idegeskedjen, hátha zavartabb lesz és elszólja magát, alkalmaztad ezt a taktikát?


Végre egy szakmabeli, aki nyomozó volt.


Engem érdekelnek az ilyen dolgok.

2020. júl. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!