Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy buliba kihívják a rendőrséget, az egyik bulizó lány pedig részegen nekiugrik a rendőrnek és letépi a rangjelzését. Jól megverik beviszik, de miután első eset, engedik büntetés nélkül?

Figyelt kérdés
majd később (még nincs vége) ugyan ez a lányt az utcán megtámadják elfut a támadói elől majd lát két rendőrt és elkezd feléjük futni hogy megvédjék, de pechjére ez a két rendőr ugyanaz a két rendőr, ők azt hiszik hogy megint le akarja tépni a rangjelzésüket, És mikor a lány odaér akkor nekiesnek és megint jól megverik gumibottal
2020. aug. 12. 07:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10:48 - megtaláltál? Ügyes! De mellényúltál.
2020. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A sztorid egészen a második attakig életszerű. Viszont a második találkozásukkor történtek: kamu.


#7-nek:


Simán felképelnék a csajt jó pár tanú előtt. Mivel ez egy megkezdett intézkedés, ezért a csajszi elővezetésével zárul. Majd, hogy a verés miatt ne legyen bajuk a járőröknek, feljelentés nélkül elzavarják. Kéz kezet mos, vica-versa, etc ...


Biciklit loptam, hazafelé elkaptak, majd bevittek kihallgatásra a bicikli származását igazolandó. (ismertek XD)

Azt állítottam hogy a vásárban vettem. Amíg a kihallgatás zajlott, addig az iroda előtt a radiátorhoz lerakott, kb 450.000 forintos bringát kicserélték egy lepusztult mountain-bike-ra.


A jegyzőkönyvbe fel kellett vezetni a bringa alvázszámát, azért a nyominger kihívott, hogy segítsek fejre állítani. Eközben végig figyelte a reakciómat. Nem szóltam semmit. Megfordítottam neki, és lediktáltam.


Ezt "megbeszéltük". XD

2020. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az első történetben is sántít, hogy megverik (szerintem inkább csak földre teperték mert nekiment a rendőrnek), majd még utána pont elengedik.


A második történet pedig úgy hangzik mint valami 70-es évekbeli fekete-fehér komédiai film.

2020. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Pedig meg a bortonbol is a tobbseget elobb utobb elengedik kiveve az eletfogytiglanodokat. Komolyan azert irsz hogy trollkodhasd?
2020. aug. 12. 16:05
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga a kérdés volt trollkodás és a rendőrségbe ismét megpróbáltál egy ilyen fantázia mesével belerúgni.


Valóban most igazat írtál: A börtönből szabadulnak emberek, de előtte egy tárgyalást is meg kell élnie (kivéve ha lemond erről és elfogadja az ügyészség által kiszabott büntetést), hogy egyáltalán bekerülhessen. Majd akkor kezdheti meg a büntetésének a letöltését, ha megvan az ítélet.


A rendőrök a hölgyet maximum előállították és korlátozták a személyi szabadságát, miután bemutatta hogy félelmet nem ismerve lemerészeli tépni a rendfokozatát és még neki is ugrik a rendőrnek.

Kért volna elnézést a rendőr, hogy letépték a rendfokozatát és próbál intézkedni miután kihívták őket? Nevetséges történet.

2020. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez megtortent eset. Te meg azt talalsz ki amit akarsz.
2020. aug. 12. 16:50
 17/20 A kérdező kommentje:
Már csak abból is látszik hogy trollkodsz mert rendorsegbe bele rúgásrol beszélsz miközben az intézkedő rendőrnek az a dolga hogy intézkedjen.
2020. aug. 12. 16:52
 18/20 A kérdező kommentje:
" előtte egy tárgyalást" tényleg csak trollkodsz. előállítás esetén semmiféle tárgyalást nincs max utana. Es nagyon sok előállított vagy akár őrizetbe vett embert tárgyalás nélkül elengednek különböző okok miatt. egyszerűen csak kevered a fogalmakat, de nekem gyanús hogy szándékosan csinálod hogy így bomlaszd a témát
2020. aug. 12. 16:56
 19/20 A kérdező kommentje:
"A rendőrök a hölgyet maximum előállították" Na itt derül ki hogy pontosan tudod hogy mi történt És direkt játszod a hülyét hogy kisiklasd a témát. A Válaszod További részében pont ezt a téma kidiklatást fokozód. Amugy pontosan ezt nevezik trolkodásnak amikor valaki mellé beszélessel el akarja terelni a temat masfele
2020. aug. 12. 16:59
 20/20 anonim ***** válasza:
#20-nak: XD
2020. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!