Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért büntethet Kövér László...

Miért büntethet Kövér László a Parlamentben 432 ezer forintra, azért mert Szél Bernadett egy táblát tesz ki pár percre kifejezve a véleményét? Nem emlékszem hogy 2010 előtt ez szokás lett volna.

Figyelt kérdés
Nem olyan mintha külön hatóságot játszana a Parlament elnöke a Parlamentben? Ez nem súlyos megsértése a véleménynyilvánítás szabadságának?

2017. nov. 30. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mivel a parlament nem közterület, és van neki saját házirendje, amit be kell tartani. Nem a büntetést kell vitatni, hanem a szabályt, ami előírja, ha már vitatni akarsz valamit.
2017. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom, hogy Szél Bernadett pontosan tisztában volt azzal, hogy házszabályellenes, amit csinál, mégis bevállalta a várható politikai hozadék miatt.
2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
99%
Kár, hogy a parlament "saját házirendje" azt nem írja elő, hogy a képviselőknek be kell menni dolgozni.
2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Egészen addig a pontig azt gondoltam, hogy az LMP normális baloldali párt. Azóta úgy gondolom, ők se teljesen százasok, de még mindig ezek, mint elkurcsányék.

A 3-asnak pedig teljesen ugaza van.

2017. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak hogy korrektek legyünk 2010-előtt volt ilyen a parlamentben hogy több százezerrel büntetett valakit Szili Katalin azért mert transzparenst rakott ki pár percre?

Pl. a Fidelitas-osokat?

2017. nov. 30. 17:40
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Mit csodálkozol ezen egy diktatúrában? 2010 előtt nem volt fideszdiktatúra, ennyi a különbség. Lesznek itt még durvább dolgok is ha ezek jövőre is kormányon maradnak.
2017. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem többre kellett volna... az a baj, hogy az ilyeneknek ez semmi pénz még 5ezernek se mondanám...

Mondjuk 2-3 hónapra felfüggeszteni addig se fizu, be se léphetne...


Kérdező te meg ne legyél hülye ennyi erővel valaki a pcsét is lóbálhatná kamerák előtt mert "JAJJ SZABAD VÉLEMÉNY NYILVÁNÍTÁS" de ha valaki soros tervezik az 1 gec....

2017. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Elvileg az a munkahelye ahol megvannak a szabályok is.


De hát nyilván tudta mit fog kapni érte, akkor meg így járt.

2017. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"Csak hogy korrektek legyünk 2010-előtt volt ilyen a parlamentben hogy több százezerrel büntetett valakit Szili Katalin azért mert transzparenst rakott ki pár percre?

Pl. a Fidelitas-osokat?"


Csak hogy korrektek legyünk, 2010 előtt volt ilyen párt a parlamentben??

Úgy egyáltalán: a házszabályok nem betartása neked egy teljesen természetes dolog?

Egyébként érdekes logikád van. Szóval ha én éjszaka világítás nélkül megyek, a rendőr megbüntet, akkor a rendőr a hibás mert megbüntetett?

2017. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
2010 óta a Fidesz, kicsit átírta a parlamenti "játékszabályokat" is, mint annyi mást is.
2017. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!