Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szállodák tulajdonosaitól...

Szállodák tulajdonosaitól védelmi (vagy egyéb mocskos) pénzeket mennyire jellemző, hogy senkiházi bűnszervezetek szedjenek be mostanság a XXI. században? Lehet erről tudni valamit?

Figyelt kérdés

Ilyen átlagos, negyven-ötven szobás hotelek esetében.


Ha igen, hány százalékot követelnek a rohadékok? Előbb-utóbb tényleg kivégzik a tulajdonos családtagjait, ha túl magasnak tartja az ingyenélők tarifáját? Hogy lehet ilyen fenyegetettségben élni?!



2020. aug. 13. 12:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
De aki védelmi pénzt szeretne szedni bárhonnan legyen az kocsma étterem Hotel úgyis a bevétel alapján kérne pénz neki is az az érdeke hogy tudj fizetni magyarán max a profitot fogja elvenni és pont annyit hagy neked hogy fent tudd tartani a szállodádat
2020. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát ez az! :) Ha "csak" a nyereséget lopja el (AMIÉRT akárki csinál akármit; jelen esetben egy szállodát), akkor nem lehet fenntartani semmilyen intézményt! :))


Mi marad akkor a tulajnak?

2020. aug. 13. 17:22
 13/15 anonim válasza:

12 es.

Akkor rosszul fogalmaztam. Pont annyit vesz el hogy a tulaj fennt tudja tartani a szállodát. Lehet éhen hal de nem verik szét a szállodáját és nem verik halálra

2020. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Adó a védelmi pénz. Ha valaki saját szakállra akarna, közbelép a rendőrség .... feljelentés esetén. Ha az egyéni "védelmező" szétverné v. felgyújtaná a helyet, ismét a rendőrség lép a képbe .... Magyarországon.
2020. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kárpátaljáról akkor nem tudtok érdemben nyilatkozni.


Tizenhármas, de jól értettem én! És csak ismételni tudom magam:


Ha ellopják pont azt az összeget "_AMIÉRT_ akárki csinál akármit; jelen esetben egy szállodát, akkor mégis mi marad akkor a tulajnak?" :))


Éppen ez a gond, amit te is leírtál.

2020. aug. 13. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!