Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnek hány napja van...

A rendőrségnek hány napja van kiadni egy jegyzőkönyvet/bármi papírt a feljelentésről?

Figyelt kérdés

13 napja ellopták a tárcámat, voltam bent személyesen, hazaküldtek hogy tegyem meg online a feljelentést, megtettem, azóta voltam bent többször, elküldtek/azt mondták hogy kaptam e-mailt (nem kaptam) valamint postán feladtak egy levelet (5napja)

Nem kaptam semmit, nem tudom intézni az új papírokat, külföldre kell utaznom autóval papír nélkül. Szóval fontos lenne ha kapnék végre valami papírt.

Mit tehetek?

Hány napja van a rendőrségnek hivatalosan kiadni egy jegyzőkönyvet/akármit?



2020. aug. 13. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne elhagyni. Nem ellopták azt.
2020. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg papirral amugyis tudod midet töröld ki. Új iratokat gond nélkül csináltathatsz, már rég meglenne ha nem a rendőrséget csesztetnéd.
2020. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak jobban tudom hogy ellopták e vagy sem.

És bocsánat hogy nem akarok fizetni az új iratokért.

Plusz amennyiben ellopják kötelező bejelenteni, meg ajánlott is hogy esetlegesen ha visszaélnek vele akkor ne neked legyen belőle bajod.

Köszönöm a teljesen értelmetlen és haszontalan kommentedet.

2020. aug. 13. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy hozzáértő:


Kérdező! Téged jól átvertek és megszivattak a rendőrök.


Annyi ügyük van, hogy ki van adva nekik, hagy ha valami piti ügyben ami NEKED NEM PITI ÜGY, de nekik igen, szóval le kell rázni az ilyen embereket,mert így is le vsnnak terhelve.


Azért mondták, hogy tedd meg elektronikusan a feljelentést, mert úgysem fognak vele foglalkozni vagy elutasítják.


Erősködnöd kellett volna, hogy ilyen nincs, itt személyesen akkor is megteszed a feljelentést, ha nem akarnak engedelmeskedni, akkor panaszolod a kapitányságot. Hidd el sóhajtva ugyan, de mondta volna a rendőrségen az ügyeletes nyomozó, hogy jöjjön akkor.

2020. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nem fognak semmi jegyzőkönyvet küldeni, ez csak mese.


Legközelebb (ne történjen ilyen) erősködj, hogy de feljelentést teszel ott helyben.


Sőt menj személyesen vissza feljelentést tenni és erősködj, ha kell, hogy nem játszunk, megteszed a feljelentést.


Ha valami kérdésed van írd le privátba.

2020. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vezesd félre az itt kérdést feltevőket levike. Nem vagy attól hozzáértő higyvegy kapitányság nutorikus feljelentője vagy aki minden nap bemegy valamivel. Te csak egy helyi hülye vagy.
2020. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem félrevezetés, hanem tényleg így van.
2020. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!