Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrség megfigyelt...

Ha a rendőrség megfigyelt valakit, akkor kap róla papírt?

Figyelt kérdés
Ha találnak valamit, nyilván beidézik! Ha meg semmi, akkor gondolom soha nem is tud róla.
2020. aug. 25. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de legtöbbször aki után nyomoznak vagy megfigyelik annak nyomós oka van sés tuti fognak valamit találni ott.
2020. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
100%
Jaj Istenem kérdező! Persze majd talán előre értesítik a gyanúsítottat, hogy holnaptól ne tessék folytatni az illegális bizniszét és lehetőleg az összes bizonyítékát tüntesse el mert megfigyeljük. Remélem ezt te sem gondolod komolyan.
2020. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Utólag gondoltam!


Egyébként van olyan, hogy előzetes megfigyelés, amikor csak gyanú sem kell.

2020. aug. 25. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyanú, akkor miért figyelnék meg az embert? Nincs benne semmi logika.
2020. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nyilván gyanú, vagy bejelentés kell hozzá...


Olvass utána 2018 óta van!

2020. aug. 25. 22:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis van gyanú, a bejelentés is az....
2020. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ha a rendőrség megfigyelt valakit, akkor kap róla papírt?"

Hogy gondolod? Becsöngetnek és odaadnak neki egy papírt arról, hogy éppen titokban megfigyelik, ne is foglalkozzon vele, csinálja nyugodtan az üzelmeit tovább mintha senki nem is figyelné?

2020. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Tavaly nyáron sátrakat vágtak fel, egyikből loptak iratokat meg 25 ezret.

A rendelkezésre álló adatok szerint kapcsolatba vagyok az elkövetéssel. Most mondom, nem én voltam. Februárba tanúként hallgattak ki az ügyben, azóta már májusba megírták, hogy alapos a gyanú, hogy én voltam, de azóta se történik semmi. És itt jön a lényeg. Az ügyben még a testvéremet és édesanyámat is beidézték tanúként, kihallgatás után pl.testvéremnek azt mondta a nyomozó, hogy ő mint magánember tudja hogy tuti én voltam és más lopással is összefüggésbe vagyok hozható. Itt jön a lényeg. A NYOMOZÓ AZT MONDTA A TESTVÉREMNEK, HOGY "FIGYELJÜK A BÁTTYÁT, MEG VAN FIGYELVE."


Na erre mit lehet mondani. Szerintem nem figyelnek, mert akkor nem árulná el a tesómnak a nyomozó, nehogy elmondja nekem, hogy figyelnek.


Akit figyelnek, nem mondják, mégcsak a családtagjainak sem, még véletlenűl se szerezzen tudomást, hogy figyelik az érintettet.


Tehát nem, nem kap róla papírt.

2020. aug. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Levike húzzbel innen!
2020. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Levike! Azt sem tudom, ki az.


Nyilván utólag gondoltam. Egyébként én is hallottam ilyet, hogy családtagokat beidézik.

2020. aug. 26. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!