Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan válik valaki nyomozóvá?

Hogyan válik valaki nyomozóvá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy.
2020. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Bitang erős érettségi-Nke felvételi + alkalmasságik teljesítése- több év kemény tanulás munka (és szopatás, mert minden egyetemen megszopatnak).


Vagy elmész egy rendészeti szakközépbe, azt megcsinálod és imádkozol, hogy legyen akkora szerencséd, hogy feljutsz a ranglétrán.

2020. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Közszolgálati Egyetemre kell menned.
2020. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók írták, hogy mehetsz egyetemre is, viszont a nyomozóhoz nem kötelező az egyetem.

Több év szolgálat és továbbképzést kapsz. Rengeteg tiszthelyettes és zászlós dolgozik bűnügyi nyomozóként. Komolyabb vezetői vagy éppen külön nyomozótiszthez már kell az egyetem.

2020. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%
NKE. Talán a legkönnyebb fősuli. A magyarországi rendőrség minőségén persze meglátszik. Jelentkezz nyugodtan. Instant diploma. (Igen, nekem is onnan van)
2020. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! #1 Inkább nem mondok rólad semmit
2020. szept. 20. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!