Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a legnehezebb egy rendőr...

Mi a legnehezebb egy rendőr feladatai közül?

Figyelt kérdés

Mármint emberileg...

Látni baleseteket? Stb?


2020. okt. 19. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
2 évig voltam rendőr. Láttam egy pár dolgot. Talán nem annyit mint az idősebb kollégáim, de azért van mit mesélnem. Talán a legmegterhelőbb az volt, amikor az elhunythoz megérkeznek a hozzátartozók meg megtudták mi van. És te nem engedheted oda őket. Na az baromi sz*r. Vagy mikor személyesen kell kiértesíteni a hozzátartozókat egy szerettük haláláról. Ezek megterhelik az embert mind lelkileg mind idegileg. Nem könnyű. És habár másik nézőpont, de ide tartozik mikor január, február tájékán hajnal 2 kor, -15 fokban kint kell állni a 4-5 km es kamionsoron és fogadni a kamionokat. Na olyankor többször is átgondoltam mit kellene majd csinálni miután leszereltem.
2020. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
12 órán át két órás váltásokban egy 12 méter sugarú körben toporogni mínusz 21 fokban. Na az ütős.
2020. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Meg az,hogy már kb.semmit nem tehetsz,a kezed meg van kötve,az örjöngő drogos sz.rházit se taposhatod meg aki szétverte a gyerekét akkor sem,ha anyáz,köpköd vagy megüt. Az önuralom.. én ezt nem bírnám. Meg ha gyerek az áldozat. Férjem 10 éve rendőr.
2020. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Beosztani a fizut
2020. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát igen utolsó. Elárultad a rövid válaszoddal, hogy alig kapnam a rendőrök. Egy mozdonyvezetőnek nem kell főni a fejének, hogy "beosztani a fizut",mert ők jól keresnek.
2020. okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
*kapnak
2020. okt. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Az is nehéz, hogy egy nyomozó felderítsen egy ügyet. Mert bizony egy ismeretlen tettest felkutatni korántdem könnyű feladat.
2020. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*korántsem
2020. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Kommentelgessél levike mert hamarosan leültetnek. Ott a fizun sem kell aggódnod.
2020. okt. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Célzott lövést leadni, amikor rohan feléd a rézlábú, kezében egy jatagánnal, hogy csak a karját v. a lábát eltalálva állítsd meg.
2020. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!