Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor hogy értesítenek?

Ilyenkor hogy értesítenek?

Figyelt kérdés

Hogy értesítenek,ha megjalt egy hozzátartozóm? Hogyha telefonon nem vagyok elérhető.

Illetve rendőr szokott értesíteni ilyenkor?



2020. okt. 22. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem történt bűncselekmény akkor nem a rendőrség értesít, hanem közig. eljárás keretében zajlik. Első körben a legközelebbi hozzátartozót értesítik ki, nem az összes rokont. Utána ha a hagyatéki eljárásban érintett vagy (örökösként) akkor az eljárást lefolytató közjegyző keres meg hivatalos térítvényes (ajánlott) levélben nem telefonon.
2020. okt. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak mert tegnap egy hozzátartozómat vagy annak hozzátartozóját kereste a rendőrség egy régi lakcímén. (Úgy értesített az új lakó)

Este pedig egy ismeretlen telefonszám keresett,de nem tudtam felvenni és visszahívni sem tudom.

2020. okt. 22. 08:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel a hozzátartozóval hónapok óta nem beszéltem,szóval fogalmam sincs mi lehet.
2020. okt. 22. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!