Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lesz közvetítői eljárás vagy nem?

Lesz közvetítői eljárás vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy zaklatási ügyem, először 2 sértettje volt, tőlük is meg tőlem is a rendőrök megkérdezték, hogy akarunk e közvetítői eljárást, mindhárman belementünk, utána nem sokkal bele került egy régi haragosom is, gondolom értesült, hogy ,,megúsznám ezt" és Ő is magánindítványt tett, én ezt megtámadtam azzal, hogy a vallomásából egyértelműen kiderül, hogy jóval a 30 nap leteltével tett Ő magánindítványt, úgy ment el az ügyészségre az ügy, hogy a 3 sértettből 2-vel közvetítői eljárás kérése, a 3. eset meg nem állja meg a helyét, mert letelt a 30 nap. Nem rég vissza került az ügy a rendőrségre, de nem sokat tudok miért, annyit tudtam meg, hogy lesz gyanúsítotti folytatólagos kihallgatás... ez annyit jelent, hogy folytatódik az ügy? :(


Azzal a személlyel akivel esélytelen lenne a közvetítői eljárás, a magánindítványa biztosan, minden oldalról megvizsgálva nem állja meg a helyét


Miért lesz akkor újra kihallgatás? :(



2020. okt. 26. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy miért lesz újra kihallgatás?

Talán, mert új fejlemények merűltek fel.

2020. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ügyèszsègen csücsült eddig az ügy, most került újra a rendőrsègre... Mi fejlemèny lehet?
2020. okt. 26. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik rendőrség és ügyészség ez?
2020. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szegedi Rendőrsèg ès szegedi Járási Ügyèszsèg
2020. okt. 26. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel őket!
2020. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már hívtam Őket... Ha megmondanák, nem találgatnèk...
2020. okt. 26. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

A bűncselekményről való tudomásszerzéstől ketyeg a 30 nap az új be. szerint.

Nem a bűncselekmény megtörténtétől.

2020. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az illető illetve a másik kettő vallomásából is kiderül, hogy a magányindítványt jóval a tudomásszerzès után tette, kb 2 hónapra rá... Max annyit tudnak tenni, hogy módosítja a vallomását, de az akkor meg ugye a hatóság fèlre vezetèse lenne, nem??
2020. okt. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!