Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondolnának a rendőrök,...

Mit gondolnának a rendőrök, ha valaki mosolyogva menne be a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Többször jártsm már a rendőrségen és általában azt lehet az embereken látni, akik oda be vannak idézve, hogy vagy szomorúak vagy természetes arccal jelennek meg, de senkin sem volt még soha egy mosoly sem, de jogos is, mert ki az aki rendőrségre szeret menni, senki.


Azon gondolkodtam, hogy mit gondolnának a nyomozók, ha azt látnák hogy valaki mosolyogva érkezik be az ajtón?


Egy kis mosoly még belefér vagyis nem mindenki egyforma természetű?



2020. okt. 28. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem énekelve indiánszökdelés alá ne nagyon add! Ha már kipróbálod...
2020. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ismered oket FB-on, kerdezd meg
2020. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek kérdező. Én jártam már a rendőrségen és mosolyogva mentem be, ahogy máshová is szoktam.

Nekem nem volt okom sem félni, sem szomorkodni.

2020. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#3


Én mikor februárban kihallgatott a nyomozó tanúként, elkezdtem valamin nevetni és annyit mondott, hogy "látom élvezi ezt a helyzetet".

2020. okt. 28. 22:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Levike...
2020. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4 Ez azért nagyon más, mint mosolyogva bemenni.

Ha találkozol valakivel és az rád mosolyog amikor köszön az nagyon nem ugyanaz, mint amikor utána kérdezel tőle valamit ő meg elkezd vihogni.

2020. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én csak azt nevettem, hogy a nyomozó milyen amatőr taktikákkal próbálkozott.
2020. okt. 28. 23:05
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor meg pontosan érted hogy miért tett megjegyzést. Szóval mi is a kérdésed?
2020. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Erre mondta, hogy "látom élvezi ezt a helyzetet, ha nem fejezi be ezeket a dolgokat, tudja hova kerűl". Mondtam neki, hogy nem csináltam semmit.
2020. okt. 28. 23:07
 10/17 A kérdező kommentje:
5x voltam büntetve, azért hiszik azt, hogy ha a továbbiakban is hasonló bűneset van, akkor az lehet én voltam, pedig nem. De hadd higyjenek amit akarnak, én tudom, hogy tiszta vagyok.
2020. okt. 28. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!